VESTEL ART 55PF5029 LED TV

Teknoloji insanların hayatlarında gün geçtikçe yerleşmeye  ve etkisini arttırmaya devam etmekte. Bir çok alanda , yaşamlarımızı kolaylaştırmak adına , yeni gelişmeler yaşanarak , bilimsel katkılar dahilinde gelişmesini sürdürmektedir. Haber almak , film izlemek , dizi izlemek amacıyla ; radyodan sonra teknoloji dünyasında hayatını  büyük bir hızla geliştirerek  geçiren  televizyonlar , hemen her insanın evine yerleşmiş bulunmaktadır. Türk markası olarak , National Geographic belgesel kanalının da yapımları arasında yer almayı başaran dev şirket Vestel televizyon dünyasında da oldukça ,faklı , kaliteli ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Vestel Smart TV ile normal  televizyonların dışında  farklı özellikler barındıran , eğlence içeriği arttırılmış bir ürün olmakla beraber , Vestel’in kendi üretimi olan görüntüleri daha iyi hale getiren Pixellence ile görünüm gerçeğe çok daha fazla yaklaştırılmıştır. Panel yenilemedeki üstünlüğü , HDMI girişi gibi özellikleri televizyonun daha fazla kullanılmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Günümüzün büyük problemlerinden biri olabilecek sorunlarından birisi de enerji kaynaklı olanlardır. Vestel smart TV kendi katkıları ile bekleme modunda normal televizyonların  3 Watt tüketilen gücüne karşılık sadece 1 Watt’tan daha da düşük bir güç harcamak ile beraber , ev ekonomisi ve çevre bilinci açısından önemli bir özellik teşkil  etmektedir.

Görünüşü  bakımından şık , özellikleri ile normal televizyonların üzerine çıkmayı başarabilen  Vestel Smart TV piyasada 3.349 Türk Lirasından alıcı bulmaktadır.

 

Posted in TV