Vestel 50PF7070 Smart Tv

Türkiye’de Tv izleme alışkanlığı her geçen gün artıyor. Bu oran arttıkça önümüze çıkan tv seçenekleri giderek çoğalıyor. Yıllar ilerledikçe artan teknolojinin de etkisiyle çıkan yeni modellerde artık sadece Tv izlenmiyor ve günlük hayatımızı kolaylaştıracak pek çok iş yapılabiliyor. Mail atma, internete girebilme bunlardan yalnızca birkaçı. Televizyon izlemeyi eğlenceli ve yararlı hale getirmek için karşımıza çıkan modellerden biri olan Vestel 50PF7070 Smart tv oldukça iyi bir seçenek.

Vestel 50PF7070 Smart Tv Led panel tercih etmek isteyen kullanıcılara uygunluğu ile öne çıkıyor. 50 inç boyutlu ekranı Full HD yani yüksek çözünürlüklü. Bu sayede filmleri, dizileri ve yüksek tanıtımlı videoları iyi kalitede izleme şansı yakalayabiliyoruz. Arka aydınlatmalar ve siyah doygunluğun getirdiği avantajla koyu renklerde dengeyi iyi sağlıyor ve yüksek görüntü tarama hızı elde ediyor. Bu özellikle beraber akıcı ve hareketli, renklerin yoğun olduğu sahnelerde görüntü kaybı yaşanmıyor. Media Share özelliği ile tabletimizde bulunan resimleri televizyona kolaylıkla aktarabiliriz. Aynı zamanda Smart  Center  Teknolojisine sahip olan Vestel 50Pf7070 Smart Tv bu özelliği ile kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatıyor. Bu sayede sadece Tv kanallarını izlemek zorunda bırakmadan kolaylıkla internete de bağlanmamızı sağlıyor. 2 adet Usb bağlantısıyla ek cihazlarla da kolaylıkla bağlayabiliriz. Kendi bünyesinde barındırdığı ücretsiz uygulamalarla kullanıcısını birbirinden farklı  içeriklere bağlayarak hayatınıza renk katar. 50PF7070 in en güzel özelliklerinden biri de Follow Me. Follow Me ile televizyonunuzdaki dijital yayını kullandığınız tablete aktarabiliyorsunuz.

Bu güzel televizyona 1600-2300 tl arasında değişen fiyatlarla sahip olabilir, televizyon alışkanlıklarınızı daha keyifli hale getirerek değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın