VESTEL 3D SMART 55PF9060 LED TV

Vestel ürettiği ürünler sayesinde adını yalnızca Türkiye sınır dahilinin dışında Dünya’da tanınmaktadır. Fabrikasının belgeseli çekilip  , kullandığı teknoloji ile beraber , ürettiği ürünler insanların çoğu tarafından tercih sebebi olarak görülmektedir.

Vestel akıllı televizyon Dünya’sında  yer almakla beraber 3D Smart  TV 140 ekran Led TV (55 inç) boyutlarda ve full HD (19920×1080) çözünürlüğe sahiptir.  Pixellence özelliği sayesinde (Vestel patenli bir teknoloji) görüntü canlılığı arttırılmıştır.  3 boyutlu görüntüler sunan üründe  görüntüyü yanı başımızda gibi algılamaktayız. İstenilen zamanda 2D istenilen zaman 3D  özelliği kullanılmaktadır. A enerji sınıfı ile çevreci bir ürün olarak  bekleme modunda daha az enerji harcamaktadır. Dahili Wi-Fi özelliği ve bunun sayesinde  Smart Center,  web browser, smart  remote , skype, social TV,  tivibu , lig tv, digiplay, youtube gibi uygulamalar kullanılabilmektedir. Hem televizyon hem bilgisayar monitörü  olma özelliği ,bilgisayar olarak çalışma esnasında , televizyondan ses alabilme gibi  özellikleri de barındırmaktadır. Çocuklarınızın rastgele oynamaması için  çocuk kilidi, otomatik kanal arama, kablolu yayınlara uyum, bir önceki programa tek tuşla geçebilme, zamanı ayarlayarak kapatabilme gibi yazısal programları da içinde barındırarak  kolaylıklar sağlamakta ve güvenli bir ortam oluşturmaktadır.

Smart TV özellikleri bakımından insanların  istediği  , izleme, internet , oyun oynama, haber izleme, film izleme gibi görüntü dahilindeki şeyleri , 3 boyutlu izleme şansını kullanıcılarına sunmakta ve piyasada 3.999 TL’den satılmaktadır.

Bir cevap yazın