Toshiba B-FV4T

Bir barkod yazıcıya ihtiyacınız olduğunda dikkat etmeniz gereken birkaç şey vardır. Kullanım kolaylığı, yazıcının uzun ömürlü olması, çeşitli yazıcı dillerine uyumluluk, dış görünüm ve işlevsel tasarım, enerji tüketimi gibi kilit özellikler seçiminizde önemli rol oynar. Kaliteli ve profesyonel bir sonuç almak için tüm bu özelliklerde en yüksek performansı ararsınız. Toshiba B-FV4T size yüksek standartta bir barkod yazıcı hizmeti sunar. Baskı yöntemi olarak direkt termal (Ribonsuz Yazdırma) ve terma transfer (Ribonlu Yazdırma) özelliklerine sahip bir üründür.

Toshiba-B-FV4TÇözünürlüğü 203 dpi (8 nokta/mm) ve isteğe bağlı olarak 300 dpi (12 nokta/mm) olabilmektedir. Toshiba B-FV4T barkod yazıcınıza isteğe bağlı olarak tuş takımı, ekstra kesici aparatı, sensör modülü ve harici etiket standı ekleyebilirsiniz. Etiket ve ribon olmadan 2,4 Kg ağırlığa sahip olan ürün şık tasarımıyla dikkat çeker. B-FV4T barkod yazıcınızın ek özelliklerinden bazıları USB bellek desteğine sahip olması, 203 ve 300 dpi varyantlarına sahip olması, kesici seçenekleri olması, peel-off modülü, benzeşmeler/ temel komut yorumlayıcıdır. Toshiba B-FV4 serisinin baskı hızı saniyede 152 mm’ dir ve 300 mt ribon kapasitesine sahiptir. Perakendeden ulaştırmaya, lojistikten üretim, sağlık ve ticari hizmetlere kadar pek çok sektörde ihtiyaca en uygun çözümler sunan B-FV4T, kalitesiyle uzun yıllar dayanıklılığını korur. Ürünün bakımı da kullanımı gibi pratik ve kolaydır. Enerjiyi verimli kullanarak düşük enerji tüketimiyle de kullanıcılarına kazanç sağlar.

Masaüstü barkod yazıcı kategorisine dahil olan Toshiba B-FV4T düşük yazdırma maliyetleri ile diğer ürünler arasından sıyrılır. B-FV4T barkod yazıcı birçok bağlantı tipine uygundur. Seri port, paralel port, USB ve LAN ile bağlantınızı sağlayabilirsiniz. B-FV4T barkod yazıcının bir diğer avantajı ise halihazırda kullandığınız sisteminizde değişiklik yapmanıza gerek olmamasıdır. Çünkü diğer tüm barkod yazıcı dilleri ile uyumludur ve bu özelliğiyle büyük bir kolaylık sağlar. Kaliteli barkod çıktılarına, sorunsuz ve uzun yıllar çalışan bir barkod yazıcıya sahip olabilirsiniz. İki farklı baskı yöntemi sunan B-FV4T ile hem ribonlu hem ribonsuz yazdırma yapabilirsiniz. Baskı hızı 152 mm, baskı genişliği en fazla 108 mm’ dir. Barkod yazıcınızı zaman geçtikçe güncellemek ve yeni gelişmelere uyum göstermesini sağlamak da sizi elinizde.