Telefon Sesi Nasıl Yükseltilir?

Bu sorunun cevabını ya teknolojiden iyi anlayan bir arkadaşımıza sorarız ya da bize yardımcı olacak teknobayideki kişiden bize yardımcı olmasını isteriz. Şimdi anlatacağım yöntemler sayesinde artık kimsenin yardımın

Telefon Sesi Nasıl Yükseltilir?

a ihtiyaç duymadan bu işlemi kendinizde halledebileceksiniz.

Telefonunuzun zil sesi veya müzik sesi az geliyorsa bunu ilk olarak ayarlardan halletmeyi denemelisiniz. Telefonunuzun hangi marka olmasının burada bir önemi yoktur. Yapmanız gereken şey ayarlar girip sonrasında ses ayarlarını seçmelisiniz. Bundan sonra kontrol etmeniz gereken nokta artarak telefon sesinin aktif ya da pasif olmasıdır.

Telefon Sesi Nasıl Yükseltilir?

Eğer aktif ise pasif olarak seçmeniz gerek. Çünkü çıkan ses, normalde çıkabilecek sesten daha düşük çıkmaktadır. Son olarak da ses miktarını en yüksek seviyede olup olmadığını kontrol ederek bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Baktınız ses miktarında değişen bir şey hissetmiyorsanız ikinci kullanacağınız yöntem ise ek uygulama kullanma yöntemidir. Evet, ek olarak bir uygulama indirerek burada daha verimli bir ses elde etmemiz mümkün.

Ama bu bahsettiğimiz uygulamayı indirmek android telefonlarda daha mümkünken diğer telefonlarda bu durum neredeyse imkansız hale geliyor. Eğer android bir telefona sahipseniz makalemin devamı sizi ilgilendiriyor. Teknoloji

Telefon Sesi Nasıl Yükseltilir?

çağında olduğumuz için birbirinden farklı uygulamalar mevcut. Ben şunu indirin demem doğru olmaz çünkü burada bir uygulanın reklamını yapmıyorum. Size sadece şu şekilde yardımcı olabiliriz.

İndirme siteniz google play , ios play veya itunes hangisi varsa yada hangi markayı kullanıyorsanız indirme sitenize ses yükseltme uygulamaları yazmanız yeterli olacaktır. Bin bir çeşit uygulamayla karşılaşacaksınız illaki. Burada seçeceğiniz uygulamayı indirilme sayısına göre popüler olanı seçip indirmekle başlayabilirsiniz. Telefonunuzun sesini yükseltme üzerindeki etkisini test eder denersiniz. Deneme yanılma yoluyla da size uygun olan uygulamayı elde edebilirsiniz.

One thought on “Telefon Sesi Nasıl Yükseltilir?”

Bir cevap yazın