Tefal GV 5245

Tarih boyunca insanlar kıyafete önem vermiştir. Kıyafetin seçimi ne kadar önemli bir konu ise sonrasında bunun korunması da özellikle önemlidir. Kıyafetlerin , ütülenip askılanması da bu nedenle bir o kadar büyük  öneme sahiptir. Kıyafetlerin düzgün ve hazır halde durması insanların yaşamını kolaylaştırmaktadır.  Üretilen ütüler bu işi kolaylaştırmak için üretilmiştir ve gerçekten de büyük yararlar sağlamıştır. Ütüler zamanla gelişim göstererek bugünkü aşamaya gelmeyi başarmıştır.  Kömürlü ütülerden bugüne gelindiğinde kablosuz ütüleri görmek pek mümkündür.

Tefal PerfectCare Expert ütü kolay ütü yapmanın anahtarı olarak üretilmiştir.  Çoğu zamanlar insanlar ütü yaparken , zor yapılması ve kumaşın yanması gibi sorunlardan şikayet etmektedir.  Tefal bu sorunu aşmayı başarıp ısı ayarı yapaya gerek kalmadan ütü yapmanıza imkan vermektedir. Akıllı bir çip sayesinde bunu gerçekleştirebilen ütüde , kullanım kolaylığı ve  yanma derdinin olmaması önemli bir özellik olarak dikkat çekmektedir. Hiç bir ütü PerfectCare Expert ütü kadar hızlı ütüleme işlemi yapamaz. 2 dakika içerisinde , kesintisiz doldurma özelliği sayesinde kullanıma hazır hale gelmektedir. Ütünün emniyet kısmı sayesinde de kilitleyip kolayca taşıyabilirsiniz. 6,5 bar’a kadar buhar basıncı sağlama ,kolayca kireçlerden kurtulma,  gözetimsiz olduğu zamanlarda otomatik kapanma özelliği bulunmaktadır. 2 saat boyunca ütü yapmanızı sağlayan bir hazne içinde barındırmaktadır.

Hayatlarımızı bu denli kolaylaştırmayı sağlayan Tefal PerfectCare Expert ütü sayesinde ütü yapmaktan çekinmeye ve kaçmaya gerek kalmayacak.

Bir cevap yazın