Sony Xperia S

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza birçok yenilik girmektedir. Bunlardan biri de akıllı cep telefonlarıdır. Eskiden sadece iş hayatında kullanılan telefon şu an herkesin kullandığı ve bağımlısı olduğu bir alet haline gelmiştir. Telefonlar insanların hayatında bir parça haline gelmiştir. Bazı insanlar halen iş hayatında kullanmaya devam ederken bazı insanlar da boş zamanlarını değerlendirmek için kullanıyorlar.  Bu akıllı telefonlardan bir tanesi olan sony xperia s de kullanıcılara boş zamanlarını daha farklı şekillerde değerlendirmelerini sağlamaktadır. sony xperia s ile sıkıcı, bunaltıcı ve yoğun olan hayatınızı daha da eğlenceli hale getirebilir, biraz olsun yoğun tempodan kurtulabilirsiniz.

Nasıl mı? Örneğin sony xperia s’in eğlence dünyasına girerek video unlimited ile beğendiğiniz filmleri indirip izleyebilir ve ya Playstation stili oyun dünyasın da kendiniz kaptırabilirsiniz. Daha da eğlenceli hale gelip dünya da en çok oynanan oyun olan Need For Speed oyununu oynayabilirsiniz ve bütün bunları ücretsiz yapabilirsiniz. 12 mega piksel kamerası ile full Hd fotoğraf çekebilirsiniz. Walkman sayesin de daha heyecan verici netlikle müzik dinlemenin keyfine varabilirsiniz. Google andorid 4.1 işletim sistemi çift çekirdekli işlemcisi ile bilgisayar da ki tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. 4.3 inç dokunmatik ekranıyla çizilmeye daha fazla dayanıklıdır ve bu özellik insanlar tarafından ilgi görmektedir.

Sony xperia s’e 650 TL ile sahip olabilir tüm bu özelliklerin sahip olduğu telefona kavuşabilirsiniz ve oyunlar sayesin de günlük rutin hayatınızdan sıyrılıp eğlencenin tadına varabilirsiniz.

One thought on “Sony Xperia S”

Bir cevap yazın