Sony Xperia Pro

Teknolojinin günden güne gelişmesi ile insanların ilgisi teknolojiye kaymaktadır. Teknoloji denildiğinde ise akıllara akıllı telefonlar gelmektedir. Dünyada git gide yayılan cep telefonu kullanımı son zamanlar da ülkemizde de yaygın hale geldi. Ülkemizde ki insanlar çeşitli nedenlerle cep telefonunu kullanmaya başladılar. Yeni çıkan, piyasaya yeni giren ürünler için insanlar her gün takip ediyorlar ve o yeni ürünlerin ellerinde olmasını istiyorlar. Bunlardan bazıları iş için kullanırken bazıları da iş stresini atmak ve işten arta kalan zamanlarını eğlenerek geçirmek için kullanmaktadırlar. Son zamanlarda üretilen akıllı cep telefonları ise biz insanlara hayattan nasıl daha fazla keyif alabilmeyi öğretmektedirler.  Bu akıllı telefon modellerinden bir tanesi olan sony xperia pro da çok sayıda özelliği ile insanların ilgisini çekmeye başarıyorlar.

Sony xperia pro’nun en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi qwerty android klavyeye sahip olmasıdır. Normal bilgisayar klavyesi ile aynı olan bu klavyeyi kaydırıp açmanız yeterli olur ve bu qwerty klavye sayesin de bilgisayarda kullanmanız gereken office programlarınızı rahatlıkla kullanabilir. İşinizi sony xperia pro ile iş telefonu ile halledebilirsiniz. 8 mega piksel kamerasıyla anılarınızı çoğaltabilirsiniz. Google play sayesin de ziyaret edip orada ki milyonlarca uygulamayı indirip telefonunuza güç katabilirsiniz. Siyah, kırmızı ve gümüş renk seçeneklerinden size uygun olanı seçip hayatınıza renk katabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin sahip olduğunu telefonunun fiyatı sadece 850 TL’dir ve gayet uygun olan bu telefonu alıp siz de diğer insanlar gibi hayatınıza renk katıp bu telefonla daha kolay hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın