SONY XPERİA P

Son yıllarda teknoloji insanların artan isteklerini karşılamakta zorlanmaktadır. Özellikle de cep telefonlarını ele alacak olursak kullanıcılar her zaman daha fazlasını istemektedirler. Bu yüzden cep telefonu firmalarının göstermiş olduğu çalışmalar sonucundan teknolojiden sonuna kadar faydalanarak üretilen akıllı telefon adını verdiğimiz cihazlar piyasaya sürülmüştür. Bu cihazlar bir nebze de olsa biz insanları tatmin etmiştir. Artık eski ağır , özelliksiz ve dış görünüm olarak ön yargı oluşturan telefonlar yerine daha hafif , üst düzey özelliklerle donatılmış ve dış görünüm olarak albenisi olan akıllı telefonlar tercih edilmektedir. Fakat son yıllarda artan akıllı telefon sayısından dolayı hangisini alsam diye düşünüp duruyoruz. İşte bu durumda sony firması sizlerin yardımına koşuyor ve xperia p modelini tercih etmeniz için sizlere bir çok farklı özelliği sunuyor.

Son dönemlerde moda olan ve herkesin elinden düşüremediği bu akıllı telefonlardan biri olan xperia p de bulunan gün ışığında bile ekranınızı aynı parlaklıkta tutan white magic ile ekran ışığını çevredeki ışıklara göre ayarlar ve her daim ekranınızın aynı parlaklıkta kalmasını sağlar. Üzerinde bulunması gereken bir diğer özelliği ise 8 mega piksellik kamerası ile bir çekimden diğerine 1 saniyede geçebilmesidir. Ayrıca exmor r görüntü sensörü ile ışık yetersiz olsa bile heyecan verici fotoğraflar çekebilirsiniz. 1 ghzlik çift çekirdekli işlemcisinden de biraz bahsedecek olursak bu işlemci sayesinde internette gezinirken sınırları zorlayabilirsiniz.

Kısaca toparlamamız gerekir ise bu telefon sizlere hızın ve kalitenin en yüksek derecelerini sunmaktadır. Eski model cep telefonuz artık sizi tatmin etmiyor ise özellik bakımından isteklerinizi yerine getiremiyorsa sizlerde xperia p ye 835 türk lirasına sahip sınırlarınızın bir adım daha ötesine geçin.

Bir cevap yazın