SONY XPERİA MİRO

Telefonun icat edildiği çağlarda telefon ismi telaffuz edildiğinde insanların zihinlerinde birbirleri ile iletişime geçmeye yarayan cihaz olarak geliyordu fakat günümüzde telefon denildiği zaman fotoğraf çeken , oyun oynanılabilen , internette gezinmenize olanak sağlaya ve son olarak düşünülen diğer arkadaşlarınızla iletişime geçme özellikleri akla gelmektedir. Artık insanlar bir telefon alırken iletişimimi sağlasın diye bakmıyorlar zaten konuşma yapabileceğim bare yanında birkaç özelliği olsun istiyorlar. Ya kamerası daha iyi olsun ya da işletim sistemi diye düşünerek telefon alırlar. İnsanların bu düşüncelerini çalışma ilkesi olarak gören sony firması geçtiğimiz yıllarda xperia miro adında bir modeli piyasaya sürdü. Bu model insanların aradıkları bir çok özelliği barındırmaktaydı. Bu yüzden de günümüzde bile halen tercih edilmektedir. Gelin bu cihazı biraz daha yakından tanıyalım.

Hayatımızın çeşitli safhalarında kullanabileceğiniz xperia mironun uzun süre dayanabilen bataryası ile gün içerisinde şart etmek için priz aramak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca sony firmasının bir uygulaması olan music unlimited ile istediğiniz müziği telefonunuza indirip xloud teknoloji sayesinde doyasıya dinlerken batarya sürenizin de 33 saat yani yaklaşık bir buçuk gün kadar dayandığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu modelimizin 3.5 inçlik ekranı sayesinde videolarınızı , fotoğraflarınızı ya da filminizi arkanıza yaslanıp ferahça izleyebilirsiniz. Sony’nin üretmiş olduğu telefonlarına koyduğu ortak özelliklerden bir tanesi olan DLNA ile televizyona bağlanma bu modelde mevcuttur.

Kısacası hayattan beklediğinizi alamadıysanız bu telefon ile zincirlerinizi kırın ve sınırlarınızın ötesine geçmeyi deneyin. Bunu yapmak için ise sadece 480 türk lirasını gözden çıkarmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın