Siyah ve Beyaz Kombinleri

Asla bitmeyecek trendlerden birisidir siyah ve beyaz kombineleri. İki ana renk olan siyah ve beyaz, seçeceğimiz parçalarla bize harika bir klasik şıklık verebilir ya da sportif bir şıklığa kavuşturabilir.

siyah beyaz kombinleri Güzel bir uyum için ille de bu iki rengi ayrı ayrı kullanmamıza gerek yok. Bu uyumlu birliktelik bazen farklı desenlerle birlikte kullanılıyor ve diğer aksesuarların da yardımıyla mükemmel bir görüntü elde etmemizi sağlıyor. Örneğin siyah ve beyazın birlikte kullanıldığı iki renkli bir pantolonu, şık bir topuklu ayakkabı ve bedenimize uygun bir montla rahatlıkla kullanabiliriz. Ya da kıyafet seçimimizde biraz daha esnek davranıp, bu iki asil rengi seçeceğimiz çantada kullanabiliriz. Örneğin siyah ve beyaz kombinesini yılan derisinde buluşturan bir çanta şıklığımıza şıklık katacakken, yine bu iki renkten oluşan yılan derisi bir ayakkabı, çarpıcı bir minimalist tarz yakalamamızı sağlayacaktır. Ya da bu iki renkli desene seçeceğimiz etekte yer verip, ilgi çekici bir şıklık yakalayabiliriz. Örneğin beyaz bir bluz ya da siyah gömleğin üzerine giyeceğimiz beyaz bir montla tarzımızı ideal bir şekilde tamamlayabiliriz.

Siyah ve beyaz kombini eğer üst parçada kullanmak istiyorsanız, renk bloklu bluzları tercih edebilir şort, etek ya da pantolonlarla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. İsterseniz siyah ve beyaz kombinelerini çizgi formunda da kullanabilir ya da seçeceğiniz takılar, gözlükler ve leopar desenli fularlarla havanızı sağlamlaştırabilirsiniz.

One thought on “Siyah ve Beyaz Kombinleri”

  1. en sevdiğim kombin şekli siyah ve beyazın bütünleştiği çizgili haller aldığı kombin şekli belki beşiktaşlı olmamdan kaynaklanıyor olabilir ama bu bir zevk meselesi bence

Bir cevap yazın