Samsung Smart Camera ST150F

Her insan yaşadığı mutluluğu, sevinci herkese duyurmak ve o anın bir göstergesi olsun ister. Geçmişte insanlar yaşadıkları olayları mağara duvarlarına kazıyarak resim oluştururken, günümüze kadar birçok alet icat edilerek en son dijital fotoğraf makineleri yerini almıştır. Modern teknoloji sayesinde gerçekleşen bu aletler, insanların her anlarını ölümsüzleştirerek geçmişteki hatıraların kanıtı olarak kalmaktadır. Herkes tarafından ihtiyaç haline gelen ve son yıllarda birçok firma tarafından üretilen dijital fotoğraf makinelerinin günümüzde en çok dikkat çeken Samsung Smart Camera ST150F modeli iki nedenden dolayı rağbet görüyor.

İlk olarak, çarpıcı fotoğraf çekmenize yardım eden bu teknoloji, 5x optik zumlu aydınlık F2.5 lens ve 25mm geniş açı özelliği ile unutulmaz fotoğraflar çekmenize olanak sağlar. 5x zum en arka sıradan olağan bir şekilde yakınlaştırırken, 25mm geniş açı özelliğiyle en yakından muhteşem çekim yapabilirsiniz. Ayrıca loş ışıkta yüksek kalite çekim yapmaya sağlayan 16,2 mega piksel ve F2,5 lensin birleşimine sahip. İkinci olarak ise, tercih edilmek için en önemli özelliğe sahip wifi bağlantısı ve anlık kolay paylaşımıdır. AutoShare, Sosyal Paylaşım, Bulut, e-posta AllShare Play ve PC Otomatik Yedekleme anılarınızı tüm sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlar ve Wi-Fi ağlara hızlı bir şekilde bağlanmanıza yardım eder.

Bu iki önemli nedenlerin dışında akıllı filtre, muhteşem parlaklık, sihirli çerçeve ve bunun gibi muhteşem özellikleriyle de hayran bırakan Samsung Smart Camera ST150F i ülkemizde 250 Türk lirasına sahip olabilirsiniz.

One thought on “Samsung Smart Camera ST150F”

  1. mutlu anlarımızı sonsuzluğa alamk için almış olduğumuz smart camera son derece iyi fiyat ve uygun performans sağlaması ile bu tercihimizi samsung dan yana kullandığımız için mutluyuz bizi hiç üzmedi ve halen daha çalışıyor

Comments are closed.