Samsung Ht-F4550/TK 5.1

Son yıllarda gelişen teknolojinin etkisiyle her türlü elektronik cihazlar öyle bir gelişti ki bunların başında da televizyon geliyor. Artık televizyonlar eskiden olduğu gibi sadece televizyon izlemeye yaramıyor. Standart televizyon olmaktan çıkıp günlük hayatımızı kolaylaştıran çok işlevli cihazlara dönüştü. Eskiden çıkan vizyondaki filmleri izlemek için sinemaya giderken artık gelişen boyutları, büyüyen görüntüsü, yüksek çözünürlüklü, giderek daha kaliteli olan televizyonlar sayesinde buna eskisi kadar ihtiyaç duymuyoruz, yani artık evde de keyifli vakit geçirebilir kendimize bir ev sineması oluşturabilirsiniz. Ancak film gecesi yapmamız için sadece iyi bir televizyona değil aynı zamandı bununla beraber iyi bir ses sistemine de ihtiyaç duyarız. İşte bu ihtiyacımız için süper bir seçenek olan Samsung Ht-F4550/TK 5.1 bu konuda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Televizyonunuz harika olsa da zayıf ses kalitesinin mükemmel film gecenizi mahvetmesine izin vermeyin. Blue-Ray Ev Sinema sisteminizin üstün teknolojili Tv Sound On özelliği ile televizyondan çıkan yüksek kaliteli surround sesi duyabilirsiniz üstelik sadece kumandanızdaki kısayol tuşuna basarak. Ayrıca televizyonunuzdaki renkli ve net görüntüyü BD Wise teknolojisiyle senkronize edebilirsiniz. Bu sayede sadece ses dinlediğiniz zamanlarda televizyonunuz ekranını otomatik olarak kapatır. Samsung Ev Sinema Sistemi daha derinden gelen daha gerçekçi sesler sunmak üzere biçimlenmiştir. Çıkardığı bas sesi öncekiyle tamamen aynı sesler üzerinde çalışmasına rağmen, daha zengin, daha derinden gelen bir netlikte sesi size iletir. Samsung Ev Sinema Sistemi 4 adet uzun boy hoparlör ve birer adet de pasif sub woofer, tam aralık ön hoparlör, tam aralık merkez hoparlör, tam aralık surround hoparlörden oluşur. Baskın olan seslerin dışındaki ayrıtı da kalan seslerin daha net duyulmasını sağlamak için titreşimler hoparlör sistemi içerisinden yayılır. Samsung HT F4550’nin güçlü ses sistemi sanki sinemadaymışsınız hissi verecektir.

Televizyon izlemenizi sinemadaymış gibi keyifli hale getirecek olan bu Samsung Ses Sistemine 780-1010 TL arası fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın