Samsung Galaxy Trend Lite

Dünya tarihi boyunca üzerinde yaşamımızı sürdürmeye çalıştığımız bu adına dünya denilen gezegende milyarlarca  insan yaşamış ve ölmüştür. Bunca insanın içinde birkaç tane önemli isimler vardır ki onlar dünya tarihine adlarını hiç çıkmayacak şekilde yazmışlardır. Bunlardan bir tanesi de ilk cep telefonunu icat eden Amerikalı Martin Cooper icadının bugünlerde ki halini görünce şaşırmadan duramamıştır. Çünkü ilk icat edilen cep telefonu bir kilodan fazla ve bataryası yirmi dakikadan fazla gitmiyordu fakat bugünlerde ise üretilen cep telefonları gramlarla ölçülmekte ama batarya sorunu halen çözülebilmiş değildir. Son yıllarda piyasaya sürülen akıllı cep telefonlarını ile hayatımız bambaşka bir yola girmiştir. Akıllı cep telefonları ile artık her şey daha kaliteli ve basit bir hale geldi. Tabi akıllı telefonların hayatımızda ki öneminin artması ile artan istekleri cep telefonu firmaları karşılamakta zorluk çekmektedirler. Fakat samsung firması ise son yıllarda çıkarmış olduğu samsung galaxy trend lite adlı akıllı cep telefonunu piyasaya sürmüştür.

Galaxy trend lite akıllı cep telefonunun tercih edilmesinin bir çok sebebi vardır. Bu sebeplerden bir tanesi telefonun özellikleridir. Bu cep telefonu ile insanlar hayatlarındaki önemli anları  ya da dakikaları 3.5 mega piksellik kamera çözünürlüğü ile anılarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Dahası ise galaxy trend lite telefonun sahip olduğu 4 gblık dahili hafızası ile kaydettiğiniz fotoğrafları saklayabilmenizi sağlar. Ayrıca bu telefonun sahip olduğu işletim sistemi ile telefonunuzla bir çok işlemi hızlı ve kolayca yapabileceksiniz. Bu telefon android 4.1.2 jelly bean işletim sistemine sahiptir. Ayrıca bu işletim sistemi  ile bilgisayarınızda yapmış olduğunuz bir çok işlemi telefonunuzda yapabilmektesiniz. Mesela bilgisayarınızdan girdiğiniz bir siteye telefonunuzdan da aynı hızda ve kalitede girebilmektesiniz. Bunca özelliğe sahip olan bu cep telefonun fiyatı ise 400-500 türk lirası civarındadır.

Son olarak kısaca toparlamak gerekir ise insanlar sıkıcı ve yorucu iş hayatından bunalan insanlar için bu telefon bir eğlence kaynağıdır. Çünkü bu telefonun sahip olduğu özellikler sizlerin daha keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın