Samsung Galaxy S3

Üzerinde yaşadığımız dünyaya her gün bir yenilik daha ekleniyor ve bilim adamları her gün bir icadı daha yeryüzüne sunuyor.  20 yıl önce oda büyüklüğünde ki kasalardan, küçücük ekranlı telefonlardan bugüne kadar birçok icat ortaya çıkmıştır. Devasa büyüklükte ki kasaların yerini elle taşınır tabletler, küçücük ekranlı telefonların yerini ise büyük ekranlı telefonlar almıştır. Yapılan bu ekranlar sayesin de insanlar filmlerini android telefonlarından izleyebiliyor, oyunlarını rahatlıkla oynayıp internette istedikleri gibi dolaşabiliyorlar. Kısacası yapılan bu icatlar sayesin de insan hayatı daha kolaylaştırılmıştır ve insanlar istediklerini o an telefon sayesin de gerçekleştirebilir hale gelmiştir. Örneğin bu akıllı telefonlar sayesin de insanlar gazetelerini okuyabiliyor, maillerini kontrol edebiliyor, sosyal ağların da gezinebiliyor, bağımlısı oldukları oyunlarını oynayabiliyor, boş zamanlarını ise müzik dinleyerek geçirerek hayattan az da olsa kopabiliyorlar. Son zamanlar da yeni telefon modelleri çıksa da insanlar samsung s3’ü hala almaya devam ediyorlardır çünkü bu telefon da bulunan bazı özellikler insanların daha fazla hoşuna gitmektedir.

Bu özelliklerin en başında şık görünümü yer almaktadır. Diğer özellikleri ise, siz film izlerken ve ya gazete okurken telefona baktığınız için ekranı karartmaması, bir başka samsung s3 ile telefonlar arası hızlı müzik veya film paylaşımında bulunabilirsiniz, sizin arama yapmak istediğinizi telefonu kulağınıza götürdüğünüzde anlayıp sizin yerinize arama yapabilir, pop up play özelliği ve güçlü dört çekirdekli işlemci sayesin de birçok programı aynı anda açabilmenizi sağlar. Kamerasının 8 megapiksel olması fazlasıyla fotoğraflarınızın olmasını sağlar. Samsung apps sayesin de istediğiniz uygulamayı bulabilir rahatça indirebilirsiniz.  Belleğinin 16 GB ve 32 GB olması ise uygulamalarınızı dilediğiniz gibi arttırmanıza yardımcı olur. Çakıl mavisi ve mermer beyazı renkleri telefonu daha da şık bir tasarıma sunmuştur.  Dayanıklı pil ömrü de insanların tercih etmesin de önemli bir rol oynar.

Samsung s3 kullanan insanların fazlasıyla memnun olduğu bir telefondur. Bu ve bunlar gibi birçok nedenden dolayı insanlar samsun s3’ü daha fazla tercih ederler. Tercih etmelerinde telefonun fiyatının 900 TL olması da önemli bir rol oynuyor.