Samsung DV150F Wi-Fi

Fotoğraf makineleri kullanılmaya başlandığı günden bu yana adeta bir zaman makinesi görevinde. Birçok anımız onlar sayesinde resmedilmiş şekilde hala bizimle. Fotoğraf makineleri sevdiklerimizi kendimizi unutulmayan anıları resmeder durumda eğer yeni nesil bir fotoğraf makinesi edinmek istiyorsanız Samsung DV150F wi-fi birincil tercihleriniz arasında yer alabilecek nitelikte bir ürün.

Samsung DV150F wi-fi ön LCD ön kamerası sayesinde kendi portrenizi ya da bir sevdiğinizle resminizi kolayca çekmenize yardımcı olup her resmin karesinde yer alabilirsiniz. Çocuk modu animasyonu sayesinde çocuğunuzu oyalayıp güzel kareler yakalayabilir, zamanlayıcısı ile geri sayım yaparken ne zaman peynir diyeceğinizi siz belirlemiş olursunuz. Zıplama, hareketli çekim özelliği ile etrafınızdaki hareket eden arkadaş ya da canlıları resmedip eğlenceli GIF’lar oluşturabilirsiniz. Özel Direct link tuşu sayesinde wi-fi ağlarına anında en hızlı biçimde bağlanıp fotoğraf veya videolarınızı sosyal ağlarda sevdikleriniz ile buluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer mobil vizör, AllShare Play gibi ürünlere bağlanmanızı sağlayan uygulamaları bulunmakta. Otomatik yedeklemesi sayesinde kablosuz olarak fotoğraf ve videolarınızı bilgisayar ya da Mac bilgisayarınıza anında taşıyabilirsiniz. Güzellik paleti seçimi ile yakın çekim olan fotoğraflarınızdaki cilt lekelerinizi, rujunuzun, far, allık ve hatta göz renginizi bile değiştirebilirsiniz. Yedi farklı renk seçimi ile karar sizin. F2,5, 25 mm, , 5x Zum Lens / 16,2 Mega Pikseli ile en uzak yerleri resmedebilir en ön sıradan bir performansı kadrajınıza kolayca sığdırabileceğiniz bu ürüne 338-399 TL arasındaki bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Bölmeli çekimi sayesinde 3 âdete kadar farklı resimleri bir araya getirebilir eğlenceli bir çalışma yaratabilirsiniz. Henüz fotoğrafınızı çekmeden bile LCD ekranınızda resmedeceğiniz görüntünün ön izlemesini görebilirsiniz. Akıllı filtresi 3.0 sayesinde ekranınızdaki eğlenceyi arttırıp fotoğrafınızı bir animasyona çevirebileceğiniz bu ürünü 338-399 TL arasındaki bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın