SAMSUNG ATIV BOOK 2 NP270E5E-K02TR

Samsung kalitesini uygun fiyatla birleştirdikleri bir ürünün teknik ve kullanım özelliklerini sizlerle paylaşacağım. Samsung ATIV BOOK 2 NP270E5E-K02TR Notebook bilgisayar alırken yüksek performans beklemeyen ofis ve ev kullanıcıları için uygun bir tercih olacaktır. Ancak şunu belirtmeliyim ki bilgisayarından yüksek performans bekleyen ve oyun oynayanlar için uygun bir tercih değildir. Bu ürün uygun fiyatının yanında şık tasarımı ve dayanıklı kasası ile dikkat çekmektedir. Ultra sessiz olarak çalışması da diğer bir özelliğidir. Ayrıca ısınma problemi de yoktur. Yüksek çözünürlükte ve yüksek performans isteyen oyunlarda çok yeterli olmasa da orta düzeydekiler için yeterli olabilecek kapasitededir.

Samsung ATIV BOOK 2 NP270E5E-K02TR Notebook alacağım bilgisayar hem ekonomik olsun hem performansı iyi olsun diyenler için oldukça uygundur. Peki bu bilgisayarın teknik olarak özellikleri nelerdir? İşlemcisi Intel Celeron 1 GHz, ekran boyutu 15.6 inç, ekran kartı NVIDIA GeForce 710M, ağırlığı 2.2 kilogram, ön belleği 4 gb, sabit diski 500 gb olan bu bilgisayar gördüğünüz üzere donanım olarak da oldukça iyidir. Ayrıca samsung 2 yıl garantiyle birlikte satın alacağınız bu üründen oldukça memnun kalacaksınız.

Piyasa fiyatı ortalama olarak 1.100-1.200 tl arasında olan bu ürün ekonomik olarak sizi düşünerek tasarlanmıştır. Günlük kullanımda oldukça rahat kullanacağınız bu bilgisayar ile internette dilediğiniz her şeyi yapabilir, maillerinizi okuyabilir, alış verişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sayamadığım bir çok fonksiyonunu rahat bir şekilde yerine getireceğinden şüpheniz olmasın.