Renkli Etiket Yazıcılarla Baskı Yapmak

Günümüzde özellikle küçük çaplı üreticilerin markalarını farklılaştırmak için kullandıkları etiket yazıcılar, kişiselleştirilebilme özelliği ile başarılı baskılar yapmaktadır. İstenilen adette ve tasarımda yapılabilen baskılar, matbaaya ihtiyaç duyulmadan kolayca yapılabilmektedir. Üstelik renkli ve renksiz baskı seçenekleri ile hizmete sunulan etiket yazıcılar, düşük maliyeti ile de herkesin beğenisini kazanmaktadır. Kendi etiket yazıcınız ile istediğiniz etiketi basabileceğiniz bu sistemlerde, beklemeden hemen çıktı alabilirsiniz. Etiket baskı gibi bilet, isimlik baskı da yapabileceğiniz bu cihazlarla suya ve solmaya dayanıklı çıktılar alınabilmektedir. Renkli etiket baskısı yapabileceğiniz bazı cihazlar ise hem kaliteli baskı imkânı sunmakta hem de düşük maliyeti ile tüm kullanıcılarını memnun etmektedir.

Kaliteli Renkli Etiket Yazıcı Markaları

Dünyada çok sık tercih edilen bazı renkli etiket yazıcı cihazları var ki, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile çoğu firma tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Küçük işletmelerin barkod, etiket, bilet gibi baskılarını zahmetsiz ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu cihazlar, düşük maliyeti ile de sıkça tercih edilmektedir. Bu kaliteli markalardan bazıları ise şunlardır:

Epson C 3500 Renkli Barkod Yazıcı

Epson Color Works C3500 Inkjet: Etiketlerinizi ve biletlerinizi kaliteli bir şekilde basabileceğiniz C3500, 30 ml’ lik 4 adet kartuşa sahiptir. Saniyede 103 mm baskı hızına sahip cihaz, 104 mm baskı genişliğine sahiptir. Sürekli etiket, Kalıp kesim etiketi, Siyah işaret etiketi gibi birçok özelliği bulunan Epson C3500, yaklaşık olarak 12 kilogram ağırlığındadır.

Epson Color Works C7500 Inkjet: Bir diğer kaliteli etiket yazıcı olan Epson C7500, baskı hızının C3500′ den daha yüksek oluşu ile mürekkep fiyatında yaklaşık yüzde 30 tasarruf ve 2 kat daha yüksek çözünürlük sağlamaktadır. Baskı kalitesi ile aynı segmentteki diğer ürünlere göre oldukça iyidir.

Epson C 7500 Renkli Etiket (Barkod) Yazıcı

VIP Color VP485 Renkli Etiket Yazıcı: Yüksek performans, kolay kullanım ve düşük maliyetli olan VP485, her türlü baskı ihtiyacınızı yüksek çözünürlükle yapmaktadır. Ekstra harcamalar yapmadan yüksek kalitede çıktılar alabileceğiniz VP485’te 51 – 216 mm arası genişliğinde ve 1219 mm uzunluğunda baskılar alınabilmektedir. Özel etiketleme ve promosyon ürünleri basabileceğiniz bu ürünle yüksek hızda çıktılar alabilirsiniz.

Bir cevap yazın