Reklam İçerikleri Nasıl Paylaşılır?

Sosyal medyada reklam içerikleri paylaşmak için ün kazanmış bir hesabınızın olması gerekir.

 REKLAM VERECEĞİNİZ SİTEYİ SEÇMEK

Reklam vereceğiniReklam İçerikleri Nasıl Paylaşılır? z siteyi de seçmek önemlidir çünkü paranız var ise sitelerin reklam verme kısmından para karşılığında aynı oranda hizmet alırsınız bu da avantajdır sizi sitenin kolay görünebilir taraflarında çıkararak size daha çok takipçi kazandırır.

 NETWORK KURARAK DAHA ÇOK TAKİPÇİYE ULAŞMAK

Bu ün kazanma arkadaşlar yoluyla olabilir mesela bir arkadaşınıza bir kaç arkadaşınıza ticaret hesabı kurduğunuzu söylersiniz. Onlarda kendi arkadaşlarına söyler ve bu ağı genişletmiş olursunuz. Zaten yaklaşık 1.000 veya 2.000 kişi tarafından takip ediliyorsanız bu sizi önerilenler kısmına çıkarmaya yetecektir. Aynı şekilde ticaret hesabı olmadan reklam yayınlayarak para kazanmak istiyorsanız bu yöntem işe yarayacaktır.

 ZATEN ÜNLÜYÜM…

Zaten ünlü iseniz (vine, YouTube vs. ) işiniz daha kolay takipçileriniz size güvenerek reklam içeriği satın alırlar. Onların güvenini kırmamaya dikkat edin çünkü bir yanlışınız da bütün işiniz mahvolur. Bunun örnekleri sosyal medyada mevcut daha az maliyete getirdiği ürünü satmak isteyenler takipçilerini hesaba katmayarak yaptıkları işin cezasını çektiler.

 KENDİNİZE ÖZEL WEB SİTESİ KURMAK

Kendinize özel web sitesi kurmak daha zahmetlidir. Kendinize özel web sitesinin baştan ve kendiniz yapacaksanız daha zor çünkü algoritma, tasarım, tasarım ve algoritma uyumluluğu önemli noktalar arasında yer almaktadır. Bununda kolay yolu yok mu? derseniz o da var ama o iş için paranız olması lazım o iş için birçok site mevcut. Benim tavsiyem eğer web sitesi kuracaksanız tasarımını kendiniz yapıp algoritmayı başkasına yaptırmanız.

 BLOG KURMAK

Blog kurmak site kurmaktan daha az zahmetlidir. Blog kurarken algoritma yazmanıza gerek yok sadece index’i (tasarım) düzenlemeniz gerekiyor. Tasarım diğerlerinden daha kolay olduğu için pek zorlanmazsınız.

Bir cevap yazın