Philips FC9225/01 Marathon 2200 Auto Clean

Hijyen ve kolaylık denilince akla gelen ev ürünleri arasında ilk sırayı elektrikli süpürge almakta. Ev hanımlarının kurtarıcısı olan bu ev aletleri günden güne gelişip hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmekte. Elektrikli süpürge denince akla gelen ve değişime ayak uyduran markalar arasında gelen Philips FC9225/01 Marathon 2200 Auto Clean Toz torbasız Elektrikli Süpürgesini tercihleriniz arasında ilk sıraya koyabilirsiniz.

Teknik Spesifikasyonlarına bakacak olursak renk seçeneği inci gümüş. Boşaltma filtresi ultra temiz hava HEPA 13 yıkanabilir filtreye sahip, filtre temizleme sistemi AutoClean, toz kapasitesi 1,5 litre hava akımı maksimum 40 l/s, giriş gücü maksimum 2200 w, gürültü seviyesi (Lc IEC) 78 desibeldir. Emiş gücü maksimum 440w, vakum ise maksimum 33 kPa’dır. Aralık temizleme aparatı, küçükbaşlığı, çizilmeye karşı parke başlığı, TriActive başlığı ile birlikte elinize ulaşacaktır. Kordon uzunluğu 7 metre ve ürün ağırlığı ise 7,5 kilogramdır.

Daha az zahmetle daha iyi bir temizlik yapmak istiyorsanız bu ürün gerçekten oldukça başarılı. Her temizlikten sonra tek tuş ile tozun filtreden toz sepetine düşmesine sağlayan bir titreşim oluşturur. Böylelikle hava akışı filtredeki tozlarla engellenmemiş olur ve daha uzun sağlıklı bir ürün kullanımı sağlanmış olur. Çekilen tüm havanın dışarı çıkmadan önce yıkanabilir HEPA filtresinden geçmesini sağlar. Hijyen harikası bu ürüne 932 TL gibi bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın