Philips FC8470 PowerPro Cyclonic 1600 W

Ev hanımlarının günlük hayatta kurtarıcısı olan elektrikli süpürgeler kolay taşınabilir olması ve zamandan büyük bir tasarruf etmesi sebebi ile bugün her evde bulunmakta.  Hanımlar genelde ilk etapta yüksek emiş gücü ve artık toz torbasız kullanımlı olmasına dikkat etmekteler. Bu saydığım ve daha iyi birçok özelliğe sahip bir elektrik süpürgesi almak istersiniz Philips FC8470 PowerPro Cyclonic 1600 W tercihiz arasında ilk sıraya yerleştirebilirsiniz.

PowerPro Cyclonic teknolojisi sayesinde düzgün ve pürüzsüz hava girişi ile hava hızlıca powerpro Cyclonic içine girer ve eğilimli hava geçişi sayesinde havanın hazne içinde yukarı yönlü hareketini hızlandırır ve hava ile toz birbirinden ayrılmış olur. Toz haznesi 15 L, boşaltma filtresi mikro filtre, motor filtresi ise yıkanabilir çift taraflıdır. Toz haznesinin farklı tasarımı sayesinde toplanan toz taneleri yoğun bir birikim olmadan atılabilir hale gelir. Özel tasarımı ile tozlar bir yerde toplanarak kolayca boşaltılabilir. 1600w motoru ve 320w emiş gücünü kendiüretir. Ekstra uzunluktaki sapı sayesinde ulaşılması zor yerlere dahi ulaşmanızı kolaylaştırır. Kıvrımlı hepa filtresi sayesinde yüksek filtreleme performansına sahip oluşundan hızlı tıkanıklıkları önler ve çok daha fazla ömrü ile size filtreleme performansı yaratmış olur.

Çoklu başlığı ve çok amaçlı başlığı ile size teslim edilecek olan ürünün yanında yine aralıklı temizleme başlığı ve küçük fırçası da olacak. Yastık, koltuk, halı gibi ürünlerinizdeki tüy ve kılları kolayca temizleyebilir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bahsettiğim tüm bu özellikleri içinde barındıran ürüne 300-350 TL arasında bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın