Philip FC8475/01 1900 W PowerPro Compact

Gelişen teknoloji birçok ev aleti ürününde de mucizevi değişimler göstermekte. Ev hanımlarının vazgeçilmez yardımcısı olan elektrik süpürgeleri de bu değişimden nasibini almakta. Daha gelişmiş bir temizlik ve emiş gücüne sahip bir elektrik süpürgesi satın almayı düşünüyorsanız Philip FC8475/01 1900 W PowerPro Compact Torbasız Elektrikli Süpürgesi doğru bir seçim olacaktır.

PowerPro Compact ile taviz vermeyen emiş gücü ve geniş haznesiyle temizlikleriniz daha kolay ve rahat olacaktır. Mor sihir rengine sahip bu üründe boşaltma filtresi mikro filtre, motor filtresi yıkanabilir çift köpük filtre şeklinde tasarlanmıştır. Giriş gücü maksimum 1900w, emiş gücü ise maksimum 360w’dır. Vakum gücü maksimum 25 kPa, hava akımı 35 l/s, gürültü seviyesi (Lc IEC) 83 desibeldir.  Çalışma çapı 9m, Koron uzunluğu 6m, boru tipi metal 2 parçalı teleskopik boru. Çok amaçlı başlığı, aralık temizleme aparatı, küçük başlığı ve boru klipsinde ürün size teslim edilecektir. Ürünün ağırlığı 4,5 kg, boyutları ise 406 x 285 x 238 mm ve kordon uzunluğu 6m’dir.

Her yere erişebilmeniz açısından ergonomik yapılan tutma sapı size kolaylık sağlayacaktır. Kolay boşaltma haznesi size başka bir temizlik kolaylığı daha sunmuş olup HEPA filtresi sayesinde de alerjiye sebep olan zararlı parazitleri de toz haznenize hapsetmiş olacaksınız. Bahsettiğim bu güçlü performansa sahip temizlik ürününü 271 TL gibi bir rakama temin edebilirsiniz.