Nokia Lumia 620

Cep telefonları artık hayatımızın bir parçası oldu. Cep telefonları o kadar fazla fonksiyona sahip ki bir telefon sayesinde en azından 15 cihazı yanımızda taşımaktan kurtarmaktayız. Cihazlar geliştikçe yapabildikleri özelliklerde farklılık göstermektedir. İnsanlar cihazlara ödedikleri parayı pek fazla düşünmezler çünkü insanların bu cihazlardan alacakları verim gerçekten inanılmaz derecedir. Bir cep telefonu sayesinde hem fotoğraf çekebiliyoruz, hem müzik dinleyebiliyoruz, hem internete girebiliyoruz vb. cep telefonları bunlar gibi yüzlerce fonksiyonu tek başına yapabilmektedirler.

Günümüzde binlerce çeşit cep telefonu çeşidi bulunmaktadır. Bu telefonların en iyileri arasında Nokia her zaman en iyi telefon kategorisinde her zaman yer almaktadır. Nokia çıkardığı lumia serisiyle geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir. Bu serinin en dikkat çeken telefonlarından lumia 620 telefonu orta düzey gelirli insanlar için oldukça iyi telefondur. Boyutları 115.4×61.1×11.0 mm ve 127 gr ağırlığındadır. İşletim sistemi windowsphone 8 olan cihaz oldukça akıcı bir kullanım sunmaktadır. Kamera çözünürlüğü 5 mega piksel ve çift LED flash bulunmaktadır. Flash sayesinde gece daha kaliteli çekimler sunmaktadır. Telefonda 3g, wifi, bluetooth, nfc gibi günümüz telefonlarının vazgeçilmezi bulunmaktadır. Telefon kabı ise polikarbon olup çok kullanışlı bir kaba sahiptir. Polikarbon parlak bir görüntüye sahip olup çizilmelere ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklı bir kaptır.

Telefon için insanlar çeşitli ihtiyaçlarına göre insanlar çeşitli özellikte telefon almaktadırlar. Telefonlarda marka çok önemlidir. Bu yüzden kaliteden ödün vermemek için iyi bir marka seçmeliyiz. Kalite hata oranını en aza indirecektir.