Nikon Coolpix L27

Fotoğraf makineleri her anımızı bizim için ölümsüz kılan, sürekli yanımızda olmasını istediğimiz teknolojik ürünler arasında yer almakta. Tabi sadece anı yakalaması yeterli değil bulundurmasını istediğimiz birçok özelliği de giriyor devreye. Görüntü kalitesi, taşınabilirliği ve dahası böyle bir ürüne sahip olmak istiyorsanız Nikon Coolpix L27 tam da sizin için.

Geniş açı özelliği ile 26mm’den 130mm telefotoya odak uzaklığı kapsamı ile 5x zoom NIKKOR lens ve COOLPIX L27, grup fotoğraflarınız, geniş açılı mimari sanatsal fotoğraflar veya telefotoyu kullanarak belli bir uzaklıktan net bir fotoğraf çekebilirsiniz. 16.1 megapiksel CCD görüntü ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Video kaydı yapmanız için tek bir tuşa basmanız yeterli. Kolaylaştırılmış film modu ile sesli ve 720p HD kalitesinde çekimler yapabilirsiniz. Kolay optik modu sayesinde makineyi açar açmaz kolayca fotoğraf çekebilirsiniz. Fotoğraf makinesi gece, gündüz, portre, manzara, arkadan aydınlatma ve yakın çekim gibi modları kendisi otomatik algılayıp seçer. Teknoloji ilerlemiş olsa bile çok kolay ulaşabileceğimiz AA pilleri ile bu makineyi şarj problemi yaşamış olmadan sürekli kullanmış olacaksınız.

Yaklaşık 20 MB dâhili hafızaya sahip bu ürünün renk yelpazesi de oldukça geniş siyah, beyaz, gri, kırmızı ve mor olmak üzere 5 farklı renk seçeneği sunulmuş durumda. Panoramik resim çekim özelliği de bulunan bu ürüne sahip olmanız için 168 TL ödemeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın