M3 Mobile El Terminali

M3 Mobile el terminali kullanıcısına kolay ve rahat bir kullanım imkânı sağlayan ısı genişliği bir hayli yüksek el terminallerindendir. Kullanışlı tasarımı ve endüstriyel çevrelere karşı uygun dayanıklı bir yapısı olan el terminalidir. M3 mobile el terminali ekran büyüklüğü olarak 3,5 inc ebatına sahiptir. Kompakt tasarımı ile pil takılı hali ile sadece 378 gr ağırlığı ile oldukça hafif bir el terminalidir. Kullanıcısına -20 ile 60 derece arası sıcaklık ve soğukluk derecesi ile oldukça geniş bir çalışma alanı sağlamaktadır.

1.8 metreden sert zemine karşı düşmelere karşı test edilmiş ve dayanırlığı ve sağlamlığı konusunda taviz vermeyen bir el terminali olmuştur. Opsiyonel kabza kullanımını da kullanıcısına sunmakta olan M3 T el terminali yoğun ve seri çalışma alanlarında tutuş olarak kullanıcısına rahatlık sağlayarak işlemlerin kısa sürede yorucu olmayacak bir durumla gerçekleştirilmesine olanak sağlayarak verimlilik ve performansı en üst seviyelere çıkarmaktadır. Lityum batarya ile çalışmakta olan bu el terminali gün içerisinde yapılmakta olan çalışmalar esnasında tekrardan şarj edilme durumunu ortadan kaldırarak işlemlerin kesintiye uğramasını engellemektedir. 256 MB RAM ve 256 MB ROM gibi geniş bir hafızaya da sahip el terminalidir.

USB ve WLAN bağlantı tiplerini de kullanıcısının hizmetine sunmaktadır. M3 T el terminalinin üzerinde bulunan barkod okuma tuşu, dağıtım ve parekende gibi iş alanlarındaki tarama yapma yoğunluğunu olan yerlerin ihtiyaçlarını gidermek için konulmuştur.

Fiyat >> M3 El Terminalleri Fiyat Klavuzu

Bir cevap yazın