LG Optimus L7 II

Akıllı telefonun kalbi olarak adlandırılan Güney Kore, hizmet verdiği şirketler ve ürünleri ile gönlümüzde taht kurmuştur. Güney Kore’nin en ünlü şirketlerden birisi olan LG akıllı telefon piyasasında da büyük bir paya sahiptir. Yakın zamanda üretime sürdüğü LG Optimus L7 II P710 de ise akıllı telefon kriterini birkaç adım yukarı taşımıştır.

Hadi LG Optimus L7 II yi biraz tanıyalım. İncelemeye başlayacağım noktada dikkatimi çeken ilk özelliği aslında yüksek kamera çözünürlüğü oldu 8 mp sınırını yakalamış olan LG piksel sayısının da çok yüksek seviyelerde olması sayesinde fotoğraf çekmek için elinizden düşürmeyeceğiniz bir telefon olmuş. Göze çarpan bir diğer özelliği ise IPS ekranda izleme deneyimini size sunması artık yakınlaştırdığınız görüntülerde bulanıklaşmaların olmasına izin vermeyecektir daha canlı ve net bir görüntü ile karşılaşacaksınız. Teknik özelliklerine geçebilirim, Android 4.1 işletim sistemi, 1 GHz lik işlemci hızı ve 768 MB ram miktarı ile hız tutkunlarını kendine bir kez daha bağlayacaktır. Dahili hafızası 4 GB micro SD kart girişine sahiptir. Harika bir bataryaya sahip olan Optimus L7 II 800 saat bekleme süresi ve 12 saat gibi uzun bir süre konuşma olanağını size sağlar.

 

LG Optimus L7 II P710 650-700 lira arasında bulabileceksiniz. Son olarak söylemem gerektir ki 44 dilde çeviri yapabilen programı sayesinde artık yurt dışına çıkmak sizin için hayal olmaktan çıkacaktır.

 

Bir cevap yazın