LG DH4430P

Her gün yenisi eklenen ev sinema sistemleri sayesinde artık sinema evlerimize taşındı. Sinema tadında yüksek çözünürlükte ve yüksek ses kalitesiyle evde film izleme keyfine sahip olabilirsiniz. Alanında son derece uzman olan LG sizler için LG DH4430P 1080p Full HD DVD ev sinema sistemini sizler için tasarladı.

Öncelikle ürünün teknik özelliklerini ele almakta fayda var. 1080p Upscaling ile standart çözünürlükteki bir DVD filmi yüksek kalitede izlemenin keyfine varabilirsiniz. USB kayıt özelliği ile CD’deki bir müzik dosyasını rahatlıkla bir hafıza kartına veya MP3 çalarınıza kolaylıkla depolayabilmenize de olanak sağlıyor aynı zamanda CD’de bulunan bir ses dosyasını MP3 formatına çevirebilirsiniz. LG kullanım rahatlığını son derece ön planda tutarak tüm kontrolü tek kumandadan sağlanmak üzere sizler için tasarlamış. Yüksek kalitede ses sistemine sahip olan LG DH4430P 1080p Full HD DVD ile evinizde film izlemekten keyif alacak ve kendinizi adeta sinemada gibi hissedeceksiniz. MPEG 1/2 L2, MP3, ID3 Tag ve WMA ses formatlarını destekleme özelliği sayesinde farklı formatlara sahip ses dosyalarını yürütmekte herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Toparlayacak olursak     , LG ailesinin garantisiyle yüksek özelliklerle donatılmış ve yalnızca 350 lira gibi bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz LG DH4430P 1080p Full HD DVD ev sinema seti size ailenizle veya arkadaşlarınızla daha keyifli ve kaliteli zaman geçirebilmeyi vaat ediyor

Bir cevap yazın