Isıs Pharma Ürünleri

Cilt bakım ürünlerinin seçkin markalarından olan Isıs Pharma markası cilt temizleyici kişisel bakım kategorisindeki ürün gruplarıyla eşsiz bir cilt bakımı imkanı sunuyor. Böylece hem yaşlanmaya karşı hem de cildin deformasyonuna karşı güçlü doğal içerikleri barındıran ürün gruplarıyla satışa sunuluyor. Tüm bu özellikleriyle elbette cilt bakım ürünlerinin son derece önde gelmeye devam eden sıra dışı ürünlerini bir arada tutmaktadır.

Unitone 4 Reveal Gel

Jel formlu yapısı sayesinde kolaylıkla vücuda sürülebilir. Cildi soyarak temizlemeye götürür. İçerisinde bulunan saflaştırılmış meyan kökü, C ve E vitaminleri cildin ölü hücre üretmesinde ve gözenekleri meydana getirmesinde etkili olan melanin üretimini durdurmaya yaramaktadır. Özellikle yaz aylarında günlük bakım için önerilmektedir.

NeotoneNeotone

25 ml olarak yer alan bir diğer Isıs Pharma ürünleri arasındaki bir üründür. Aşırı derecede melanin üretiminden kaynaklanan cilt pigmentlerinin onarılması için kullanılan cilt bakım ürünleri arasında gelmeye devam etmektedir. Özellikle hamilelik ve doğum kontrol haplarının kullanımından kaynaklanan cilt kusurlarının önüne geçmede bire bir etkilidir.

Unitone 4 Serum

Unitone 4 Serum
Unitone 4 Serum

Ciltteki melanin üretimini kesinlikle ciddi oranda sınırlandıran bir diğer cilt bakım ürünü özelliğindedir. Bu cilt bakım ürünü serum formundaki yapısıyla C vitamini ve sitrik asit barındırması sayesinde cildin melanin üretimini yüksek oranda yavaşlatarak tamamen doğal bir cilt görünümü kazanılmasına etki etmektedir.

Tümüyle bu cilt bakım ürünleri ile Isıs Pharma ürünleri Sağlık Bakanlığının onayıyla dünya çapında yaygın olarak kullanılan bir cilt bakım ürünüdür. Cilt bakım ürünü sayesinde ciltte etkili olan tüm siyah noktalar, aşırı deformasyonlar ve cilt kırışıklıkları sorunlarının bir anda ortadan kalkmasını sağlayan özellikleriyle sıra dışı özelliği meydana getirir. Tümüyle ortada duran bu etkin yaklaşımları doğrultusunda değerlendirilerek her anlamda tamamen cildin temizlenmesi, yenilenmesi ve melaninin sınırlandırılmasıyla yıllara meydan okunmasını sağlayan bir cilt bakım ürünü özelliğini korumaktadır. Bu yönleriyle de değerlendirilecek olunursa her anlamda yaygın halde kullanılabilen bir cilt bakım ürünüdür.

Cilt bakım ürününün ortada duran bu seçkin özellikleri de açıkça ürünün her anlamda ne kadar etkin bir ürün olduğunu gözler önüne sermeye devam etmektedir.

https://www.dermoeczanem.com/isis-pharma

Bir cevap yazın