General Mobile Discovery

Geçtiğimiz son yirmi yılda meydana gelen yenilikler ile içinde bulunduğumuz dünya giderek bambaşka bir hal almaya başlamıştır. Bir çok farklı alanda meydana gelen bu değişimler ve gelişmeler ile insanlar artık hayatlarında karşılaştıkları zorlukların üstesinden daha kolay ve hızlı şekilde gelebilmektedirler. Son birkaç yılda meydana gelen bu değişimlerin etkilediği alanlardan bir tanesi olan teknoloji alanı son yıllarda inanılmaz ir çıkış yakalayarak zirvedeki yerini almıştır. Teknolojinin ilerlemesi ile de bir çok teknolojik ürün firması da yükselişe geçmiştir. Özellikle de cep telefonu firmaları birbirleri ile kıyasıya bir yarış içerisine girmişlerdir. Bu yarış esnasında her yeni üründe bir başka özellik eklenerek insanların ilgi odağını ürünlerinin üzerine çekmeyi hedeflemişlerdir. Bu amacı hedef alan firmalardan bir tanesi olan general mobile cep telefonu firması geçtiğimiz aylarda bir  discovery adlı telefonunu piyasaya sürdü.

Discovery cep telefonu kısa sürede pek çok kitle tarafından tercih edilir oldu. Tercih edilmesinin bir çok nedeni vardı. Bu nedenlerden bir tanesi fiyatının 650-750 türk lirası civarında olmasıydı. Ayrıca discovery cep telefonun sahip olduğu android 4.2 ( jelly bean )işletim sistemi ise bir çok insanın hayatını daha kaliteli bir hale getirmesi ve yaşamlarına bir nebze de olsa eğlenceyi sokabilmelerine yardımcı olmuştur. Diğer bir yönden bu cep telefonun sahip olduğu 16 gblık dahili hafıza ile istediğiniz her türlü uygulamayı telefonunuza rahatlıkla indirebilir ve keyifli dakikaların tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu cep telefonu sahip olduğu 8 mega piksellik kamera çözünürlüğü ile keyifli dakikalarınızın fotoğrafını çekip daha sonra sanki o anı tekrar yaşıyormuş gibi size sunmasıdır.

Kısaca toparlamamız gerekir ise son yıllarda general mobile cep telefonu firmasının piyasaya sürmüş olduğu en kaliteli ve özellik bakımından geniş donanıma sahip tek akıllı cep telefonudur. Bu cep telefonu ile sizlerde içinde bulunduğumuz ve hayatınızı devam ettirmeye çalıştığınız bu sıkıntılı hayata renkli bir pencereden bakabilirsiniz.