FUJİFİLM FİNEPİX JV300

Fujifilm zarif tasarım, yüksek teknoloji ve kolay kullanımı ürünlerinde bir araya getirerek yıllardır sektöründe zirvede olmayı başarmıştır. Gerek yeterli teknik servisi gerek ürünlerinin kalitesiyle alanında fark yaratmayı başaran fujifilm Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ciddi bir müşteri kitlesi kazanmayı başarmıştır. Fujifilm dünyasıyla tanışan tüm müşterilerin memnuniyetini hedefleyen şirket yıllardır bu konuda başarılı olmuş yerini korumayı başarmıştır. Fujifilm Türkiye’de faaliyet gösterdiği günden bu yana değişimin öncülerinden olmayı başarmıştır. Şimdi size fujifilm kalitesiyle üretilmiş Fujifilm finepix JV300 14 mp’den bahsedeceğim.

Fujifilm finepix JV300, yüksek keskinlik özelliğine sahip fujinon optik ile 3 kat yakınlaştırma olanağı sağlamaktadır. 3 kat yakınlaştırma sağlayan bu makine dilediğiniz şekilde yakınlaşıp size görüntü kalitesi yüksek fotoğraflar çekme olanağı sağlamaktadır. Ayrıca geniş açı çekimlere de olanak sağlamaktadır. Ayrıca yeni geliştirilen teknolojilerden yararlanılarak 6 farklı ortamı tanıyarak size ortama uygun fotoğraf çekme olanağı sağlamaktadır. Yüz tanıma özelliği ile hangi ortamda olursanız olun yüzünüzü ayırt edecektir. Şimdi biraz teknik donanımlarından bahsetmek istiyorum. Gövdesi 32 mm kalınlığında olup oldukça ince tasarlanmıştır. 14 milyon piksel çözünürlük, ISO 1600 seviyesine kadar ışık duyarlılığına sahip, 6,9 köşegeninde LCD sıvı  kristal ekran, 3 kat optik zoom ile yakınlaşma, 6 farklı çekim ortamını tanıma özelliği, yüz tanıma özelliği, Türkçe kullanım kolaylığı gibi birçok özelliğe sahiptir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra ekonomik anlamda da sizi düşünerek tasarlanmış bu ürün hayatınızın her karesini yakalayabilmeniz için ideal niteliktedir. Piyasa fiyatı 180 tl ile 210 tl arasında değişmektedir.

Bir cevap yazın