Fujifilm FinePix JV300

Fotoğraf makineleri anılarımızı resmetmede kullandığımız en yakın şahitlerimiz. Geçmişten günümüze oldukça değişime uğrayan bu teknolojik ürün artık her an, her anımızla bizimle. Bu makine en iyisini bilir, çeker diyebileceğimiz ürünler arasında yer alan Fujifilm Finepix JV300 oldukça donanımlı bir ürün.

14 milyon piksel seviyesindeki yüksek çözünürlük gücüne sahip bir ürün olan Fujifilm Finepix JV300 3 kat optik yakınlaştırma özelliği ile geniş ya da yakın çekimli unutulmaz anılarınıza tanıklık edecektir. Çekim ortamı tanıma özelliği sayesinde fotoğraf çekilecek ortamda 6 farklı seçeneği ile sizin için en uygun olanı resmedecektir. Yüz tanıma özelliği ile birlikte de yine 6 farklı seçeneği sizin için devreye girecektir. Netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi bununla birlikte sağlanmış olur. Fotoğraf çekimi 4.000 x 2.248 piksel 1,920x 1.080 piksel 16:9 biçiminde oldukça yüksek çözünürlüklü resimler çekebilir bununla aynı kaliteye sahip film çekimleri gerçekleştirebilirsiniz 1,280 v 720 piksel HD ve azami çekim süresi 15 dakikadır kayıt sırasında 3 kat optik zoom yapabilir özelliğe sahip bu ürüne 305 TL sahip olabilirsiniz.

Aynı kareyi iki kez çekip birinci karede yüksek ışık duyarlılığında ve doğal ışık ile birliktedir. Diğer karede ise flaş kullanılarak çekim gerçekleştirilir. Çelişkili ışıklar arasında en iyi çekimle buluşmuş olursunuz. Otomatik konum tanımlama 230.000 noktadan oluşmuş olan en iyi ekran çözünürlüğü bulunan bu ürüne 305 Türk Lirasına sahip olabilirsiniz.