Electrolux Aptica ZTT 7930BP

Hayatımızın her alanına girmiş olan ofis ya da evlerimizde günlük hayatın rutinleri arasında yer eden temizlik saatinde bize kolaylık sağlayan elektrik süpürgeleri kendi özellikleriyle birçok rakibine fark atar durumda. Yaptığınız temizlik içinize gerçekten sinmesini istiyor iseniz Electrolux Aptica ZTT 7930BP elektrik süpürgesi sizin için tasarlanmış durumda.

Multi Cyclone teknolojisi sayesinde toz zerreleri ve diğer kirler filtreye ulaşmadan havadan ayrılarak toz haznesinde toplanır. Kir ve pislik parçacıkları daha az filtreye ulaşır ve filtrenin daha az tıkanmasını sağlarlar. Sürekli yüksek emiş gücü teknolojisi sayesinde daha az filtre temizliğine ihtiyaç duyarsınız. Pürüzsüz ve paslanmaz çelik alt kısmı sayesinde daha uzun süreli bir kullanım yakalamış olursunuz. Halı zemini, parke zemini için ve oldukça yumuşak başlıkları bulunmaktadır. Ulaşılması zor dar aralıklar için tasarlanmış başlığı ile en uç köşeleri bile temizleyebilirsiniz, bunun yanı sıra döşemeler için ve sehpa raf gibi yerler içinde fırça başlığı bulunmaktadır. HEPA filtre teknolojisi sayesinde en küçük toz zerresini dahi yakalar ve içine hapseder geriye sadece temiz bir hava bırakır. Bu özelliği sayesinde astım hastaları gibi rahatsızlıkları bulunanlar için oldukça ideal bir ürün olma özelliğini de taşıdığını unutmadan belirtmek isterim.

Uzunluğu ayarlanabilen teleskobik başlıkları sayesinde uzanmada güçlük çektiğiniz yerlerin temizliğini de kolayca yapabilirsiniz. 1600 W olan bu verimli ve hassas temizlikleriniz için tasarlanmış olan ürüne 423,64 TL sahip olabilirsiniz.