Dyson DC45 Animal Pro

Hayvanlar biz insanların bu koskoca dünyadaki en sağlam arkadaşlardır. Her anınızda yanınızdadırlar ve sizlere her türlü olayda yardım etmeye çalışırlar. Fakat çoğu insan hayvanları sadece dışarıdayken sever evlerine almak istemezler gerek temizlerinden kaçtıkları için gerekte tüy döküp evlerini kirletecekleri için fakat artık bu durum dyson DC45 Animal Pro ile tamamen ortadan kalkıyor. Artık sizlerde evinizde hayvan beslemekten kaçınmayacaksınız çünkü güçlü yapısı ile en ince kirleri ve tozları bile temizleyebilen bir alet sizleri bekliyor. Gelin bu modeli biraz daha yakından tanıyalım.

Dyson DC45 Animal pro size alışılmışın dışında farklı bir elektrikli süpürge sunmaktadır. Bu elektrikli süpürge size zeminden tavana kadar temizlik yapmanızı sağlamaktadır. Bu işlemi uzayabilir boru sayesin de gerçekleştirmektedir. Ultra ince anti-statik karbon fiber kıllara sahip başlığı ile sert zeminler de ki ince kıllara kadar temizliğinizi yapmanızı sağlar. Dijital motor teknolojisi sayesin de maksimum güçte 8 dakika, minimum güçte 20 dakika ya kadar batarya ömrüne sahiptir. Şu an kullanılan birçok makine kullanıldıkça emiş gücünü azaltır fakat bu makinenin Root Cyclone teknolojisinin merkezkaç kuvveti ile tozu ve kiri havadan ayrışmasına yardımcı olur ve emiş gücü kaybını yok denilecek kadar aza indirger. Mini motor başlığı ile hayvan kıllarını ve kirleri zeminden kolaylıkla alabilir. Tek bir tuş ile hijyenik haznesini boşaltmanız mümkündür.

Siz de evinizin daha temiz olmasını istiyorsanız ve daha hijyenik bir eve sahip olmak istiyorsanız kesinlikle Dyson DC45’i tercih etmelisiniz ve siz de 1.500 TL’ye sahip olabilirsiniz.