Dyson DC 42

Günlük hayatımızda ev işlerimizi kolaylaştırmak adına yaratılmış olan bu ev aletleri, teknolojinin hızla gelişimi ile birlikte günden güne daha minik ve kullanışlı hale gelmiş durumda. Bilinen elektrikli süpürgeler tozu ve kiri hapsetmek için toz torbalarına güveniler ancak gelişen teknolojisiyle Dyson DC 42 Elektrikli Süpürge ömür boyu kullanılabilecek HEPA filtreyi geliştirmiştir. Diğer torbasız elektrikli süpürgeler aynı şekilde çalışmakta. İnce toz taneciklerini yakalamak için merkez bir filtre sistemi devreye girer yine bu filtrelerde zamanla tıkanıp emiş gücünde azalış ve arkalarında toz bırakma gibi sonuçlar doğurabilir.

Dyson DC 42 Elektrikli Süpürgesi sizi temizlik yaparken ulaşılması gereken zor yerlere ulaşabilmeniz için zor hareketler yapmaktan kurtarır. Mobilya yada diğer ev eşyalarına takılmadan kolay hareket edebilecek şekilde üretilmiştir. Kullanılan Ball teknolojisi sayesinde yüksek manevra gücüne sahip bir üründür. Alerjisi olan tüketiciler için tercih edilebilecek olan bir üründür. Polen, bakteri gibi mikroskobik ürünleri anında içine hapseder. 4,5 metreye kadar uzayabilen borusu ile merdiven yada ulaşılması zor yerlerin temizliği de kolaylaşmış olacak. Haznesinin temizlenip boşaltılması için tek bir tuşa basmanız yeterli olacak. Güçlü fırçası sayesinde halınızdaki kir ve hayvan tüylerini en iyi şekilde temizler. 5 yıl garantisi olan bu ürünün fiyatı ise KDV dahil 2.249,00 TL’dir.

Sabit tekerlekleri bulunan elektrikli süpürgeleri yönlendirmek oldukça zordur. Dyson DC 42 Elektrikli Süpürgesinin Ball teknolojisi sayesinde tekerlekleri olduğu yerde döner ve sizin engellere takılmadan kolay bir temizlik yapmanıza yardımcı olur. 6,5 kilogram olan ürünün tasarım malzemeleri de oldukça dayanıklıdır. 5 yıl ürün garantili ürünün KDV dâhil fiyatı 2.249,00 TL’dir.