Datalogic QuicScan LQ D3200 Barkod Okuyucu

Datalogic’in tasarlayıp üretmiş olduğu Datalogic Quickscan L QD2300 barkod okuyucusu parekende iş sektörlerinde ve ofis ortamlarında kullanıma en yatkın olan barkod okuyuculardan bir tanesidir. Lazer okuma teknolojisine sahip olan bu barkod okuyucu normal mesafede yer alan okuma işlemleri için tercih edilmesi gereken en uygun barkod okuyucular arasındadır.

1B lazer okuma teknolojisine sahip olan Datalogic barkod okuyucu modeli olan Quıckscan L QD2300 barkod okuyucusu, saniyede 100 okuma hızına sahip olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. 0.130 mm / 5 mils çözünürlüğü ile giriş seviyedeki barkod okuyucu modellerindendir. Kompakt tasarımı ile hafif ve şık görünüme sahip olan bu barkod okuyucu yapılmakta olan günlük çalışmalarda kullanıcısına konforlu ve rahat çalışma olanağı sağlar. Giriş seviye barkod okuyucusu olan Quıckscan L QD2300, düşmelere karşı test edilerek 1,5 metreden düşmelere karşı dayanıklılık ve direnç göstermeyi başarmıştır.

1D kodları okumanın yanı sıra GS1 Databar kodlarının da büyük bir kısmını okumaktadır. Bunların yanı sıra popüler durumda olan birçok ara yüzleri kapsamakta ve oldukça dayanıklı bir barkod okuyucu olmaktadır. USB, RS-232 ve kablolu bağlantı tipleri ile kullanıcısına iletişim imkânı tanıyarak performansını arttırmasını sağlamaktadır. Bunların yanı sıra çevreden gelebilecek küçük parçalara ve suya karşıda geçirmezlik göstererek dayanıklılığını üst seviyeye çıkarmaktadır. 50 °C çıkabilecek çalışma şartlarında dahi iyi bir hizmet sunmakta olan Quıckscan L QD2300 barkod okuyucusu parekende satış noktalarında kullanılabilecek bir cihazdır.

Datalogic QuicScan L QD3200 Barkod Okuyucu Fiyatı >> http://www.boer.com.tr/tr/u-875-datalogic-quickscan-l-qd2300.asp

Bir cevap yazın