Bilekten Platform Gelin Ayakkabısı

Bilekten Platform Gelin AyakkabısıGelin ayakkabısı belki de her genç kızın, evleneceği tarihe kadar vitrinlerden bakarak iç geçirdiği, ayakkabının ruh kazanmış halidir. Hal böyle olunca da düğün zamanı geldiğinde seçilmesi kolay olmaz. Onlarca alışveriş sitesi taranırken, bir yandan da bulunulan kentteki ayakkabı mağazaları adeta alt üst edilir. Ancak buna artık hiç gerek yok. Zira düğününe gelinliğiyle olduğu kadar ayakkabısıyla da damga vurmak isteyen gelinler artık uzun uzun ayakkabı aramak zorunda kalmayacak. Gelin ayakkabısında şıklığın tarzı bilekten platformla belirleniyor. Moda uzmanlarının birçoğu tarafından üstünde hemfikir olunan bu tarzla birlikte günümüz gelinleri hem modern, hem de vintage çizgiyi bir arada yakalama şansına sahip oluyor.

Birçok Modele Sahip

Bilekten platform gelin ayakkabısının en önemli özelliklerinden biri de birbirinden farklı çeşitlere sahip olması. Kimi zaman dantel, kimi zaman taş ve tokayla süslenen modeller, düğün gecesine damga vurmak isteyen, ne istediğini bilen gelinlerin tercihi konumunda.

Hem Salon Hem Kır Düğünü İçin İdeal

Gelin ayakkabısı alırken en önemli detaylardan biri de nerede giyileceğidir. Dekoratif süslemeleriyle saray gibi bir salon yahut bir kır düğünü. Her iki konseptin de genel itibariyle farklı farklı ayakkabılarla desteklenmesi beklenir. İşte tam bu noktada bilekten platform gelin ayakkabıları, kendi içinde barındırdıkları çeşitlilikle farklı beklentileri olan gelinleri aynı adreste buluşturmayı başararak ‘Gelinliğimin altına ne giyeceğim?’ sorusuna da kısa sürede cevap veriyor.

Bilekten Platform Gelin Ayakkabısı

Fotoğraf Çekimlerinde Aranan Tarz

Bilekten platform gelin ayakkabısının bir özelliği de fotoğrafçılar tarafından tercih ediliyor olması. Düğün öncesi yahut sonrasında gerçekleştirilen dış çekimlerde hem gelinliğin altına, hem de çekim sırasında gelinlik dışındaki ikinci bir beyaz kıyafetin altına kolaylıkla uyum sağlayan modeller, fotojenik duruşlarıyla gelinlerin ve fotoğrafçıların vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda.

Bir cevap yazın