Bayan İç Giyim Fiyatı

Bayan İç Giyim Çeşitliliği Ve Fiyatları

Bayanlar için iç giyim ayrı ve özel bir yere sahiptir. İç giyim sektöründeki hızlı gelişmeye paralel olarak ürünlerin çeşitliği de hızla artmaktadır. İç giyim seçiminde ağırlıklı olarak tercih edilen renk beyaz iken şimdilerde rengarenk seçimler özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

 Bayan iç giyim seçiminde nelere dikkat edilmelidir?

İç giyimin direk ten ile temasından dolayı sağlığa uygun ürünler tercih edilmelidir. Kumaş seçiminde sentetik ya da naylon yerine pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Ürün etiketine mutlaka dikkat edilmelidir. Bu ürünlerin seçiminde fiyattan ziyade kalite ön planda olmalıdır. Dikiş özellikleri ve kalıpları satın alınmadan önce incelenmelidir. Kolay deforme olan ve rengi solan ürünler tercih etmek yerine marka olan ürünler tercih edilerek kullanım ömürleri de uzun tutulmuş olacaktır.

İç giyim ürünleri özellikle çeyizlerde de geniş yere sahiptir. Hem gelin hem de damat için ayrı ayrı düşünülen bu ürünler için kaliteyi ucuza almak için özellikle Eminönü tercih edilmektedir. Günümüzde de internet ortamında her markanın çok sayıda değişik model ve ürünlerine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Vakti olmayan bayanlar için internet üzerinden alışveriş yapmak son derece rahatlık sağlamaktadır.

Bayan iç giyim fiyatı her markaya ve her markanın modellerine göre farklılık göstermektedir. Ortalama 50- 1000 TL arasında sütyen bulabilmek mümkünken daha yüksek fiyatlara da satın alınabilmektedir. Fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Semt pazarlarında ise fiyatlar daha ucuzken kalite de daha düşük olmaktadır. Fakat her kesime ve her bütçeye uygun ürünler bulunabilmektedir.