Alışveriş Merkezi Garaj Günleri Nerede

Garaj Günleri Nedir?

Her yıl gelenek haline gelmiş bazı alışveriş merkezlerinin sezon içerisinde yüksek fiyatla satılan ürünlerin sezon sonunda bahar mevsimine girerken mağazalarda tek kalan birbirinden farklı hem yazlık hem kışlık ürünlerin büyük indirimlerle satılmasıdır. Bu garaj günlerin de sadece kıyafet değil ev için çeşitli aksesuarlar, araç gereçler, mutfak malzemeleri adı altında tencere, tava, çatal ve bıçak setleri, çay takımları vb. ürünlerde yer alıyor. Alışveriş merkezinin içinde olan veya olmayan birçok ünlü markanın ürünlerini %70 – %80’e varan indirimlerle alabiliyorsunuz. Bu yüzden de insanların bu kampanyaya her sene yoğun ilgisi oluyor. İnsanlar çoğu zaman sezon içerisinde değil bu günleri bekleyip alışverişlerini bu zaman içerisinde yapıyorlar. Hem yazın gelmesiyle birlikte tatil alışverişleri, hemde düğün sezonunun açılmasıyla birlikte düğün ve çeyiz vs. alışverişlerin, her yaş grubuna hitap eden ürünleri çok uygun fiyata bu sayede alabilirsiniz.

Modayı ve yılın birçok trend ürünlerini yakından takip ediyorsanız. Şık ve güzel giyinmeyi seviyorsanız. Sizde hem marka olsun hemde uygun fiyatlı olsun düşüncesindeyseniz bu garaj günlerini takip etmenizde fayda var. Bu günlerin en büyük özelliği normalde sezon içerisinde çok pahalı ve kaliteli ürün satılan markaların serisi kırılmış veya beden dolayısı ile satılamamış ürünlerin sizler için bir arada toplanmasıdır. Bu nedenle çok yoğun bir ilgi olur ve ürünlerin çoğu ilk günlerden tükenmeye başlar yani ilgiyle takip etmenizde ve acele etmeniz gerekiyor.

Garaj Günleri Ne Zaman Yapılır?

Büyük bir heyecanla ve ilgiyle beklenen bu garaj günleri her yıl alışveriş merkezlerinin kendi sitelerinde veya haberlerde bildiriliyor ancak değişim göstermesiyle birlikte genel de Mayıs ayında bir hafta süre ile yapılmaktadır. Bunun için takip etmeniz gerekmektedir.

 Garaj Günleri Nerede olur?

Şimdilik İstanbul’da yalnız 3 alışveriş merkezinde gerçekleşiyor.

Starcity Alışveriş Merkezi

(Adres:Köyaltı Mevkii Merkez Mahallesi, Değirmenbahçe Cd. No:34, 34197 Yenibosna/Bahçelievler/Istanbul)

Deposite Alışveriş Merkezi

(Adres: Ziya Gökalp Mahallesi, Giyim Kooperatifi Sanayi Sitesi, 34490 Başakşehir/Istanbul)

212 Alışveriş Merkezi’nde yapılıyor

(Adres:Mahmutbey Merkez Mah.Taşocağı Cad. No: 5 34217 Bağcılar / İstanbul)

Bir cevap yazın