Zebra GK 420d Barkod Yazıcı

Zebra firmasının üretmiş olduğu GK 420D barkod yazıcısı giriş seviyesinde olan masaüstü etiket barkod yazıcılar sınıfında yer almaktadır. Ora ölçekli ve küçük ölçekli baskılar için kullanımı oldukça ideal olan bir barkod yazıcıdır. Ribonsuz yazdırma baskı yönetimine sahip olan bir barkod yazıcıdır. 203 dpi çözünürlüğe sahip olan GK 420D barkod yazıcısı bu sayede kullanıcısına 127 mm / sn hızını varan bir baskı imkânı sağlamaktadır.

Kolay açılıp kapanabilen kapağı ile yaşanacak olan kâğıt sıkışması veya etiket yapışması gibi hatalara en hızlı şekilde müdahale de bulunma olanağı tanımaktadır. Bu barkod yazıcıda diğer barkod yazıcılarda olduğu gibi 104 mm baskı genişliğine sahip sahiptir. Sahip olduğu seri ve paralel bağlantı tiplerinin yanı sıra USB 2,0 bağlantı tipi ile de yüksek hız sağlayarak diğer çevre aygıtlarla hızlı ve güvenli şekilde uyumla çalışmaktadır. 991 mm maksimum baskı uzunluğuna sahip olmaktadır. Birçok kupon, etiket veya makbuz işlemleri için ideal bir barkod yazıcısı olan aynı zamanda düşük fiyatı ile dikkat çeken barkod yazıcıdır. Kendisine tasarruf sağlayacak bir barkod yazıcıya ihtiyaç duyan kullanıcılar için uygun ve kullanımı bakımından da kolay olan bir barkod yazıcıdır.

İhtiyaç duyulmakta olan birçok alanda; imalat sanayisinde, parekende satış noktalarında ve sağlık gibi hizmet vermekte olan iş alanlarında kullanıcısına kolay ve hızlı bir şekilde hizmet sağlayabilen bir barkod yazıcıdır. Tasarımı itibariyle ebat olarak küçük ama bunun yanında dayanıklı bir barkod yazıcıdır.

Fiyat Bilgisi : Zebra GK 420d Barkod Yazıcı Fiyatı

Bir cevap yazın