VESTEL SMART 65VF7018 165 EKRAN

Teknolojinin en büyük nimeti olarak gördüğümüz akıllı telefonlar birkaç senedir bize hizmetlerini fazlası ile sunmuşlardır. Herkesin sevgisini kazanan akıllı telefonların öncülüğünde hayatımıza giren akıllı televizyonlar uzun süreler bizim en büyük gözdelerimizden bir tanesi olacak gibi. Bir dünya devi olan Vestel Akıllı TV teknolojisini Türkiye de elinde bulundurmaktadır. Vestel Smart 65VF7018 165 Ekran Led TV bakalım sizinde gözünüzde nasıl bir yer edinecek.

Akıllı TV’lerin sahip olduğu bütün özellikleri bünyesinde toplayan Vestel Smart 65VF7018 165 Ekran Led TV dâhili HD Uydu alıcısını da bünyesinde bulundurmaktadır. Bir televizyondan daha çok bilgisayar gibi kullanacağınız ekranında film izleme keyfi hayallerin ötesinde bir izleme keyfini size sunacak. Wi-fi uyumluluğu sayesinde sosyal ortamlarda rahatça takılabilecek arkadaşlarınızdan TV izlerken de ayrılmayacaksınız. 165 cm ekran boyutunda Full HD (1920 x 1080) piksel çözünürlüğü size sunuyor. 2 x 12 W Ses çıkış gücü bir sinema ortamını ayağınıza getiriyor ses kalitesi German + Nicam Stereo. Bağlantıları hesaplamak gerekirse HDMI 4, USB 2 Bağlantısı, PC girişi (VGA) Ethernet ve kulaklık çıkışı ile ulaşabileceğiniz bütün teknolojik destekleri sunuyor. Medya formatında MP3, MP4 ve JPEG i kullanabiliyorsunuz. Renk iyileştirme algoritması ve kontrast iyileştirme algoritması ile görüntülere her yandan daha net algılanabilecek bir şekilde.

Fiyatı şu anda 4.700 lira olan Vestel Smart 65VF7018 165 Ekran Led TV her görüntüde farklı deneyimleri yaşamanızı sağlar. İyileştirme algoritmaları ile görüntüler her an daha net gelecek.

 

Posted in TV