VESTEL 4K ULTRA HD 9599

Teknolojinin hızla tırmanışa geçen kalitesi karşısında kendimizi alamıyoruz. Televizyon dediğimizde de aklımıza VESTEL’in yeni çıkardığı 4K ULTRA HD 9599 geliyor. Karşımızda görüntü kalitesi bakımından ilkleri sunan bir teknoloji canavarı var. Teknoloji canavarı dememizin sebebine birazdan hak vereceksiniz

İlk başlarda HD televizyonları gördük ve ne kadar canlı demiştik, daha sonrasında full HD televizyonları gördük ve kendimizi sanki izlediğimiz programların içindeymiş gibi hissettik ve şimdi karşımıza çıkan 4K ULTRA HD (3840×2160) ile HD yayınları 4 kat daha canlı hale getirildi. Bu teknoloji yeniliği izlediğimiz yayınların 4 kat daha canlı, daha yoğun, daha derin olmasını sağladı. Üstelik VESTEL 4K ULTRA’da 3D özelliği de var. Bir düşünün, görsellik bakımından HD kaliteden 4 kat daha üstün ve 3 boyutlu görüntü. Korkunç ötesi bir gelişim. Tabi ki de yalnızca televizyon olarak değil Smart TV’si ve HDMI ve VGA girişi özelliği ile ve Ethernet özelliği ile evinizde kendinize boş zaman yaratmak için bahaneler arayacaksınız. Üstelik 3D görüntü alabilmek için Smart TV izlemek zorunda da değilsiniz. Normal bir kanalı izlerken 2D’den 3D’ye geçebilme özelliği ile istediğiniz zaman istediğiniz programı 3D olarak izleyebileceksiniz.

Şimdi bize bu ürün hakkında “teknoloji canavarı” dememize hak veriyorsunuzdur umarım. Şimdilik ürünün fiyatı biraz fazla da olsa, teknolojideki bu gelişim devam ettikçe çok kısa bir süre içerisinde hepimizin evlerinizde bulunacağından hiç şüphemiz yok. VESTEL 4K ULTRA HD 9599’un fiyatı ise şu an 27.999 TL.

Posted in TV