VESTEL 3D SMART 55PF8080 LED TV

Televizyonlar insanların hayatlarına girerken  “Radyonun görüntülüsü”  tabiri  ile mizahsel bir biçimde girmiş ve sonrasında geçirdiği teknolojik gelişmeler ile beraber  günümüz düzeyine ulaşmayı başarmıştır. Manisa’da üretimlerini sürdüren Vestel  3D Smart TV ile gelişmişlik açısında üstün performans sunmaktadır.

3D TV özelliği sayesinde , üç boyutlu film izleme keyfini , sinema boyutlarına kadar taşıyabilmektedir. 3 boyutlu gösterim bir çok açıdan farklılık katmakla beraber gerçek görüntüyü bire bir evinizin içindeymiş gibi görme imkanını size vermektedir. Standart televizyonlar 2 boyutlu görüntü sunarken  Vestel 3D TV’ler  görüntüyü 3. Boyuta taşıyarak gerçeklik duygusunu  da en üst düzeye çıkarır. Super Motion Rate (SMR), teknolojisi panel daha hızlı olmasını ve arka plandaki aydınlatmada  ve bununla beraber Pixellence teknolojisi ile beraber de görüntü performansı arttırmaktadır. Diğer dijital ürünlerden  HDMI giriş portu sayesinde  yüksek hızla  aktarımını sağlar. 3 Watt yerine , 1 Watt’tan daha düşük enerji harcaması ile de çevreci bir yaklaşım gösterir. Akıllı ekran teknolojisi , web browser ,  smart remote , skpe, social  özellikleri (Facebook), tivibu , lig tv, digiplay, youtube gibi internet erişimi dahilinde kullanılabilecek  özelliklerin tamamını TV sayesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

2D den 3D geçiş ve tam tersine 3D den 2D geçiş imkanı ile istenildiği gibi  kullanılmasını sağlar.  Vestel’in bu 140 ekran LED TV piyasada  2.999 TL’den satılmaktadır.

Posted in TV