Vestel 3D Smart 47PF9090

Televizyon keyfi ailelerin ve bireylerin evlerinde kanepelerine uzanıp seyretmekten zevk aldıkları aktiviteler arasında. Haliyle durum böyle olunca kumanda savaşları devreye giriyor fakat Vestel 3D Smart 47PF9090’ın çift ekran özelliği ile kumanda savaşlarına son verebilirsiniz. Siz dizinizi izlerken eşiniz de yine tam ekranda maç keyfini sonuna kadar yaşayabilir.

Ekran ebat 47’’ / 120 cm, ekran formatı 16.9, görüntü tarama hızı 600 Hz, Görüntü çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel, ekran boyutu ise 40’’ 49’’olan bu üründe Multiplayer oyunlarının da heyecanını kaybetmeden çifte eğlence özelliği sayesinde Vestel 3D Smart televizyonunuzda yaşayabileceksiniz. Oyununuzu oynarken ekranınızı ikiye bölünmüyor görüş alanınız kısıtlanmıyor, ücretsiz edineceğiniz 4 adet kırmızı ve beyaz gözlük sayesinde tam ekran keyfini çift taraflı yaşayacaksınız. 4 adet HDMI girişi bulunmakta, 3 USB girişi, 1000 sayfa teletext’i ve uydu alıcısını içinde barındırmakta. HDMI arabirimine sahip olan diğer ürünlerinizi kolaylıkla televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Çevreci özelliği sayesinde ise bekleme modunda 3 watt yerine 1 watt’tan daha düşük güç harcamaktadır.

Diğer televizyonlar arasından sıyrılan birbirinden farklı özelliği sayesinde evde televizyon karşısında geçireceğiniz zaman daha eğlenceli olacak. Görüntüyü iyileştirme özelliğiyle izlediğiniz programlar diziler daha canlı, net ve gerçeğe yakın görünecek. Akıllı rehber özelliği ile sevdiğiniz izlemek istediğiniz program ve dizilerin listesini size sunacak olan bu teknoloji harikası ürüne 2.799 TL gibi bir bedelle sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın