VESTEL 3D SMART 140 EKRAN LED TV

Vestel’den gelen yepyeni bir değişim ile bugüne kadar yaşadığınız, gördüğünüz, aklınıza hayalinize gelen bütün görüntüleri unutun ve VESTEL 3D SMART 55PF9090’ın Çifte Ekran özelliğine buyurun. Nedir bu çift ekran diyenleriniz için veya televizyonun görüntüsünü yarı yarıya ortadan kanal bölmece mi diyenler için verilecek en güzel cevap; “tatbikîde hayır” olacaktır. Yepyeni özellik diyoruz çünkü Vestel aynı anda iki farklı kanalı izleme özelliğiyle karşımızda. Örneğin; eşinizin veya çocuğunuzun çok sevdiği bir program bir kanalda ve sizin izlemek için can attığınız futbol maçı farklı bir kanalda. Evet, ikisini de aynı anda izleyebileceksiniz. Nasıl mı olacak?

İzlenmek istenen iki farklı yayın için iki farklı kaynak gerekli. Siz maçınızı izlemek için uydu alıcısından kanalınızı açarken, diğer kanalı izlemek için HDMI girişine bağlanacak farklı bir cihaz ile iki yayını birden izleyebileceksiniz. Aynı özelliği oyunlarınızı oynarken de yaşayabileceksiniz. Ekranınız ortadan bölünmeyecek tek yapmanız gereken şey Multiplayer oyununuzu oynarken Vestel 3D Smart TV’niz ile birlikte ücretsiz gelen kırmızı ve beyaz gözlükleri takın, mükemmel oyun keyfinizin tadını çıkarın.Özelliklerimiz tabiki de bitmedi, bir süre televizyonda izleyecek bir şey bulamama derdi de artık Vestel 3D Smart ile ortadan kalkıyor. Siz televizyonunuzu kullanmaya başladığınız günden itibaren izlemiş olduğunuz yayınlar televizyonunuz tarafından kayıt ediliyor ve sizin sevdiğiniz programların türünde size tavsiyeler sunuyor. Vestel 3D Smart’ın farklı ve en az diğerleri kadar güzel bir özelliği ise adından da anlaşılacağı gibi 3D olması fakat bir artısıyla karşımıza çıkıyor. Vestel 3D Smart 2D görüntüleri yani normal görüntüleri bile 3D yapabilme özelliğine sahip.

Bu yeni gelişmeleri gördükçe televizyon başından kalkmak istemeyeceksiniz. VESTEL 3D SMART 55PF9090 ın fiyatını öğrendikten sonra almak için can atacaksınız. 3500 tl ile hem de isterseniz kapınıza kadar getiriliyor.

Posted in TV