Vazgeçilmez Tutku Siyah

Modanın vazgeçilmez tutkusu siyah, her bayanın dolabında kendisine mutlaka yer edinmiştir. Sıkışık anlarımızın en büyük kurtarıcısı olan siyahlar, kimi zaman giyecek bir şey bulamadığımızda kimi zamansa ince görünmek için seçtiğimiz parçaların başında gelir.

vazgecilmez tutku siyah Dolabımızda mutlaka olması gereken siyah parçalardan en önde geleni özellikle resmi davetlerde ya da gece organizasyonlarında uygun bir aksesuarla bizi en şık kadın haline getirebilecek küçük siyah elbiselerdir. Sivri ve ince topuklu ayakkabı anlamına gelen ‘Stiletto’ tarzı ayakkabıları ise hemen her kıyafetle kombine edip hem gündüz hem de gece kullanabiliriz. Siyah stilettolar da diğer siyah parçalar gibi her mevsimin vazgeçilmez tarzıdır. Özellikle geçen kış sezonunda çok popüler olan siyah opak çoraplar ise biz bayanların vazgeçilmez kurtarıcılarından biri olmaya devam ediyor.

Seçeceğimiz mini bir elbise ya da daha sportif bir tunikle tarzımızı yansıtırken muhteşem görünmeye de devam edebiliriz. Her tarzda kombine edebileceğimiz siyah bluzlar ve gömlekler ise kadınlar için bir klasiktir. Kullanım alanı sınırsız, her detay ve parçayla birlikte giyilen bu giysiler, vazgeçilmez tutku siyahın her daim yardımcılarından birisidir. Kot, kumaş ya da farklı materyallerden yapılan siyah renkli pantolonlar ise özellikle çalışan bayanlar için çok kullanışlı bir seçenektir. Altına giyeceğimiz topuklu bir ayakkabı ve şık bir bluzla ofis yaşamının değişmezi olurken, bot ve hafif dökümlü bir kazak ile rahat bir şıklık elde edebiliriz.

Bir cevap yazın