TOSHIBA SATELLITE L50-A-1D3

Bilgisayarlar gün geçtikçe bir başka şekilde karşımıza çıkmaktadırlar ki her halleri ile bizlere büyük faydaları olmuştur. Karşımıza çıkan bu bilgisayar modellerinden bir tanesi de notebookladır ki bu modeller bizler için taşıma yönünden daha faydalı olmuştur. Toshiba satellite l50-a-1d3 notebook modeli ile toshiba bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir model olmuştur. Gerek özellikleri ile gerek de dış görünüşü ile üzerinde bir albeni oluşturan bu modelimizin özelliklerini gelin biraz daha yakından tanıyalım.

Toshiba sahip olduğu geniş ürün çeşitliliği sayesinde müşterilerine istedikleri şekilde bir modeli sunmak için her türlü modeli piyasaya sürmüştür. Bunlardan biri olan bu modelde de bütün dikkatleri üzerine çekerken sahip olduğu özellikleri ile etkili olmuştur. 15.6 inçlik geniş ekranıyla sizleri ekrana kitleyecektir ki bilgisayarınızın başından ayrılmak hiçte kolay olmayacaktır. Bir başka özelliği ise 2.50 ghzlik işlemcisidir. Bu işlemci hızı ile bir çok işleminiz saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize olanak sağlarken internet gibi alanlarda da hızı yakalamanıza yardımcı olacaktır. Windows’un son sürümü olan Windows 8 64 bit işletim sistemiyle bir çok uygulama ve oyunu bilgisayarınızda hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz.

Sizlerde ağır ve taşınamayan masaüstü bilgisayarlarınızı bir kenara bırakın ve teknolojinin bize sunmuş olduğu bu mükemmeliyetler ile donatılmış modeli evinizde kullanmaya başlayın üstelik bunun için sadece 1980 türk lirası ödemeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın