TOSHİBA 50L7365DG

Toshiba dendiğinde birçoğumuzun aklına ilk gelen şüphesiz ki bilgisayarlardır. Ancak birçok teknoloji markasında olduğu gibi Toshiba’da da birçok teknoloji ürünü bulunmaktadır.

Toshiba bilgisayar kadar günümüzün vazgeçilmezleri arasına aday olan smart televizyon pazarında farklılaşan ve birçok isteğe cevap verebilen modellere sahiptir. Bu modellerin başında da Toshiba 50L7365DG modeli gelmektedir. Bu model birçok üstün özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. 50 inch lik ekranıyla sanki televizyonun içindeymiş gibi canlılık hissi uyandırırken aynı zamanda televizyondaki zarif tasarımı gözler önüne sermektedir. Birçok insan 3D deneyimi yaşamak için sinemalara akın etmektedir. Günümüzün modern insanın en çok yakındığı konu zaman olduğundan sinemaya vakit ayırmak gün geçtikçe güçleşmektedir. Bu noktada toshiba televizyon sunduğu 3D lik ve üstün görüntü kalitesiyle sinemayı adeta bizlerin ayağına ve ev konforuna getirmektedir. Türkiye’de son yıllarda harcanabilir gelirlerin artmasına paralel olarak insanlar teknolojiyi yakından takip edip yeniliklerden faydalanmak istemektedir ve bu faydalanmada satın alma şekliyle gerçekleşmektedir. Toshiba kalite konusunda hiçbir zaman taviz vermediği için insanların zihninde kaliteli teknoloji üreten bir marka olarak kalmıştır. Ürünün kalitesi yanı sıra tüketicinin en çok dikkat ettiği unsurların başında tasarım da gelmektedir. Toshiba bu modelinde tasarım sınırlarını farklı insanların zevklerine hitap edecek şekilde tasarlamıştır.

Smart televizyon piyasasında her daim sağlam ürün üreten marka olarak kalmaya devam edecektir ve çoğumuzun evlerinde kalıcı misafirler olarak kalacaklardır.

 

Posted in TV