TOSHİBA 50L4333DG

Günümüzde televizyonlar da son teknoloji ile birlikte birçok beklentiyi beraberinde getiriyorlar. Akıllı içerik aramalarıyla tercihimize göre öneriler sunup bunu arkadaşlarımızla paylaşmaya kadar yenilikçi özellikleriyle bizimleler. Bu fırsatları bize getirmiş durumda olan TOSHİBA 50L4333DG rakipleri arasından bu özellikleriyle göze çarpar durumda.

Genişliği (mm) 1136, Pedestal Stant ile birlikte yükseklik (mm) : 743, Köşeden Köşeye Ekran Boyutu (cm) : 126, Köşeden Köşeye Ekran Boyutu (inç) : 50 olan televizyonun ekran formatı ise 16,9’dur. Tam HD özelliğine sahip olan ürün 1080 piksel çözünürlüğe sahip. LED teknolojisi ve 100 gelişmiş hareket çözünürlüğü olması size gerçeğe yakın canlılıkta oldukça net bir görüntü sağlar. Ekstra Resolution+, HD yakın bir görüntü sağlamak için HD olmayan kaynağı dönüştürür. Bunun yanı sıra wi-fi ve en yeni widi teknolojisi istediğiniz tüm bağlantı seçeneklerini sağlamak için HDMI ve USB ile çalışır. Toshiba TV sizi çok yormadan seçiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı, akıllı taramalar yürüterek tercihlerinizi temel alan önerileri ile en iyi modu sağlayacaktır. Önemli bir maçı ve izlemesini tavsiye ettiğiniz bir dizi veya filmi kaçırmamaları için arkadaşlarınızla paylaşmanızı da sağlayacaktır.

Oyun konsolunuzu ya da bilgisayarınızı bağlayın veyahut telefonunuzdaki içeriğin keyfini doyasıya yaşayın. MHL destekli bir HDMI portu dâhil iki USB portuna ve dört HDMI bağlantısına sahip bu üründe telefonunuz bağlı olduğunda şarj da olur. Büyük mükemmel bir monitör olarak da kullanabileceğiniz bu ürüne 2999 TL sahip olabilirsiniz.

Posted in TV