SONY XPERİA GO

Cep telefonların ve bilgisayarların gelişmeye başlaması ile birlikte bizlerde yeni bir çağa girmiş olduk ve girmiş olduğumuz bu çağa da bilgisayar ve teknoloji çağı adını verdik. Çağa ismini veren bu iki önemli alan bizlere gün geçtikçe daha fazla katkı yapmaya başlamıştır. Özellikle de teknoloji alanında ki yenilikler biz insanların yaşam standartlarını üst seviyelere çıkarmıştır. Bu sayede bizlerde teknolojinin sağladığı kolaylıklar neticesinde ağır ve yorucu işlerimizi daha kısa sürede halledip hayattan daha fazla tat almaya başlamışızdır. Teknoloji bunu bir çok farklı yoldan yapmaktadır fakat en başarılı olduğu alan cep telefonu sektörüdür. Teknolojinin cep telefonları ile buluşmasından sonra ortaya çıkan durum olağanüstüdür. Son yıllarda ise akıllı telefon adını verdiğimiz süper hızlı cep telefonları gerçek manada bizlere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu akıllı telefon modellerinden bir tanesi olan xperia go ürünü incelediğimizde sağlamış olduğu kolaylıkları daha iyi anlayacaksınız.

Son yıllarda gençlerin kendini daima genç hissedenlerin satın aldıkları telefonlardan biri olan xperia gonun özelliklerine bir göz atalım. İlk göze çarpan özelliği 3.5 inçlik geniş ekranı olmaktadır. İnsanların bir kısmı geniş ve büyük ekranlardan çok hoşnut olmazlar çünkü taşırken karşılaşacakları sorunları düşünürler fakat bu model sizlere geniş ekranı sevdirmeyi çok iyi biliyor çünkü 110 gramlık ağırlığı ile sizlere ne bir zorluk çıkartabilir ne de bir taşıma zahmeti. Bu yönüyle ilgileri üzerinde toplamayı başarmıştır. Altı çizilmesi gereken diğer bir özelliği ise toz ve sudan etkilenmiyor olmasıdır. Bu sayede suyun altında gönül rahatlığı içerisinde çekimler yapabilmektesiniz yalnız şöyle bir hatırlatma yapmalım su altında yarım saatten fazla kalmaması önerilmektedir. Bir başka özelliği ise 3d surround ses sistemine sahip olmasıdır. Bu sayede müzik dinlerken sesleri daha net duyabileceksiniz.

Kısaca toparlamamız gerekir ise bu telefon ile kendinize küçük ve 9.88 mm inceliğinde bir hediye verin. Bu hediye ile hayatınızın değişeceğine kendi gözlerinizle tanık olmanızı tavsiye ederiz. Tabi her güzel şeyin bir fiyatı olduğu gibi bu modelimizin de 670 türk lirası gibi cüzi bir fiyatı vardır.

 

Bir cevap yazın