Samsung ST150F

Anılarımızı ölümsüzleştirmek hayata dair en güzel anlarımızı resmetmek saklamak isteriz hepimiz. Son zamanlarda fotoğraf makineleri çok küçük boyutlara indirgenerek hayatımızın her anında yanımızda olmaya başlamış durumda. Kaçırmak istemediğiniz anılarınızı Samsung ST150F’in 16,2 MP ile resmedin.

Fotoğrafçılığınızı Samsung 16,2 MP, 5x optik zumu ile aydınlık F2.5 lens 25mm geniş açısıyla en güzel anılarınız hep sizinle olacak. F2,5, 25 mm, 5x Zum Lens / 16,2 Mega Pikseli ile bir konseri en arka sıralardan bile yakınlaştırıp net bir şekilde çekim yapmanıza olanak sağlar. Veyahut en ön sırada tüm sahneyi alamayacağınızı düşünüyor iseniz 25mm geniş açısı ile tüm sahneyi görüntüleyebilirsiniz. 16,2 mp ve f2,5 birleşimi ile aydınlık olmayan mekanlarda kalitesi iyi çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Wi-fi bağlantısı ile resmettiğiniz bu kareleri veya videoları anında sevdiklerinizle sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra fotoğraflarınızı çekerken anında fotoğraf makinenize ve akıllı telefonunuza kaydedebilirsiniz. Auto Share özelliği ile de fotoğraflarınıza GPS işareti koyar. 3” (75mm) Akıllı LCD ekranı ile görüntü veya videolarınızla daha geniş ve net bir ekranda buluşmuş olursunuz. Akıllı LCD parlaklığı sayesinde ortamdaki ışık algılanır ve görüntü en iyi şekilde görmeniz için akıllı LCD parlaklığı devreye girer. HD film kaydı özelliği de bulunan bu ürüne 399 TL sahip olabilirsiniz.

Samsung ST150F serisi fotoğraf makinesi akıllı otomatik sürümü ile çekim ortamını otomatik olarak algılar ve sonrasında otomatik en iyi görüntüyü alabilmeniz için uygun sahne modunu ayarlar. En mükemmel seçim modu olarak 16 kamera 4 video modunu size kendi otomatik olarak algılayıp ayarlar. Akıllı filtresi sayesindeyse ekranınızda eğlenceli çizgiler yaratabilirsiniz. Bu akıllı ürüne sahip olmak için ise 399 TL ödemeniz yeterli olacaktır.